Barwy szczęścia, odcinek 2426: Przerażająca wiadomość do Dominiki. Niedoszły mąż zabije się z miłości!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2426: Przerażająca wiadomość do Dominiki. Niedoszły mąż zabije się z miłości!

Barwy szczęścia, odcinek 2426: Przerażająca wiadomość do Dominiki. Niedoszły mąż zabije się z miłości!

2021-04-12 12:06

W 2426 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Dominika (Karolina Chapko) dostanie przerażającego SMS-a od swojego byłego kochanka, który miał zostać jej mężem. Aż zblednie kiedy przeczyta wiadomość z nieznanego numeru z pożegnaniem i zapowiedzią śmierci. Choć spróbuje dodzwonić się do tajemniczego nadawcy, nikt nie odbierze. Coraz bardziej przestraszona Dominika w 2426 odcinku "Barw szczęścia" dopiero z telefonu przyjaciółki Renaty (Anna Mrozowska) skontaktuje się z dawnym ukochanym. Usłyszy w głos Sebastiana (Marek Kacper Krupski), ale go nie rozpozna.

"Barwy szczęścia" odcinek 2426 - środa, 14.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Powrót Sebastiana z "Barw szczęścia" do życia Dominiki będzie miał dramatyczny przebieg. Niespełna dwa lata temu była prostytutka miała wziąć ślub z Kowalskim, ale tuż przed ceremonią rozmyśliła się. Matka Sebastiana, perfidna i wredna Eliza (Danuta Kowalska), postarała się o to, żeby zniszczyć miłość syna z kobietą z taką przeszłością. Dominika nie wytrzymała wstrętnych docinek niedoszłej teściowej, a do tego przestraszyła się kiedy wśród gości na ślubie zobaczyła swojego dawnego klienta! Doszło nawet do sporego skandalu kiedy panna młoda uciekła z urzędu! Zakochani rozstali się, a Sebastian długo nie dawał o sobie znać.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1581: Barbara przy grobie Lucjana dokona smutnego odkrycia. Już nigdy nie zobaczy całej rodziny

W 2426 odcinku "Barw szczęścia" niespodziewanie Dominika dostanie tajemniczą wiadomość od jednego z dawnych kochanków - "Kochałem Cię. Żałuję, że nam nie wyszło. Żegnaj". Te słowa zabrzmią jak pożegnanie i zapowiedź śmierci. Nic dziwnego, że kelnerkę sparaliżuje strach, że stanie się coś złego. W pierwszym odruchu zadzwoni do nadawcy, ale nikt nie odbierze.

Dziwne zachowanie Dominiki w 2426 odcinku "Barw szczęścia" zaniepokoi Renatę, która pożyczy przyjaciółce telefon, kiedy ta będzie chciała gdzieś pilnie zadzwonić. Tym razem jednak Sebastian odbierze, ale Dominika nie rozpozna jego głosu. Będzie pewna, że napisał do niej były narzeczony, Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski). Spróbuje się z nim skontaktować, bombardując go telefonami i SMS-ami w środku nocy. Nie dostanie jednak żadnej odpowiedzi. 

Grali parę w serialu. Zaiskrzyło w prawdziwym życiu. Aktorka "Barw szczęścia" potwierdziła związek

Sprawdź też: Barwy szczęścia, docinek 2435: Michalina w ciąży z Witkiem? Gwałtowny nawrót choroby wszystko zmieni

Następnego dnia, w 2427 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki zjawi się w "Feel Good" z pretensjami. Nie będzie szczędził Dominice wyrzutów, że go nęka mimo, że niedawno ożenił się z Anetą (Zofia Zborowska).  - Zapomniałaś, że już dawno nie jesteśmy razem? Daruj sobie te gierki, mam żonę i nie życzę sobie twoich telefonów!

Dopiero po wizycie Zbyszka w 2427 odcinku "Barw szczęścia" Dominika dojdzie do wniosku, że straszną wiadomość mógł wysłać do niej Sebastian. Żeby potwierdzić swoje podejrzenia pójdzie do mieszkania Kowalskiego, wynajmowanego przez Kajtka (Jakub Dmochowski). Z jego pomocą skontaktuje się z córką Sebastiana, Angelą (Helena Englert), która mieszka w Kanadzie. Od niej w 2427 odcinku "Barw szczęścia" dowie się, że Kowalski zakochał się i z nową ukochaną wyjechał do Hiszpanii.

Zdaniem Angeli wszystko będzie u niego w porządku, więc Dominika odetchnie z ulgą. Prawda w 2427 odcinku "Barw szczęścia" okaże się inna. Bo ciężko ranny Sebastian będzie leżał w szpitalu po próbie samobójczej. Czy Sebastian przeżyje, a Dominika dowie się co go spotkało? To się wyjaśni już wkrótce.

Barwy szczęścia odc. 2426. Dominika (Karolina Chapko), sms od Sebastiana (Marek Kacper Krupski)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2426. Dominika (Karolina Chapko), sms od Sebastiana (Marek Kacper Krupski)
Barwy szczęścia odcinek 2427. Sebastian (Marek Kacper Krupski)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odcinek 2427. Sebastian (Marek Kacper Krupski)
Barwy szczęścia odc. 2124. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2124. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)
Barwy szczęścia odc. 2124. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2124. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Kacper Krupski)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze