Barwy szczęścia, docinek 2435: Michalina w ciąży z Witkiem? Gwałtowny nawrót choroby wszystko zmieni

Barwy szczęścia, docinek 2435: Michalina w ciąży z Witkiem? Gwałtowny nawrót choroby wszystko zmieni
Autor: Artrama Barwy szczęścia, docinek 2435: Michalina w ciąży z Witkiem? Gwałtowny nawrót choroby wszystko zmieni

W 2435 odcinku "Barw szczęścia" Michalina (Anna Pentz) pozna wynik testu ciążowego! Dziewczyna będzie bardzo źle się czuła i dojdzie do wniosku, że jednak zaszła w ciążę z Witkiem (Witold Sosulski). Jednak gwałtowny nawrót choroby dziewczyny zmieni wszystko! Czy ukochana Witka będzie w ciąży i przez to jej stan zdrowia znów się pogorszy? Sprawdź co już wiemy o wydarzeniach w 2435 odcinku "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia" odcinek 2435 - poniedziałek, 26.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2434 odcinku "Barw szczęścia" Michalina zacznie znów bardzo źle się czuć. Zawroty głowy i nudności dadzą jej do myślenia, że może jednak zaszła w ciążę z Witkiem! W 2435 odcinku serialu dziewczyna zdobędzie się na odwagę i zrobi test ciążowy. Czy dowie się, że będą mieli dziecko?  

Witek w 2435 odcinku "Barw szczęścia" będzie bardzo przeżywał stan swojej ukochanej. Z jednej strony 15-latek będzie się cieszył jak dziecko - którym tak naprawdę jeszcze jest - że zostanie tatą. Z drugiej jednak zacznie się martwić czy choroba Michaliny nie wróciła. Czy będzie miał rację? 

Czytaj też: Stulecie Winnych 3, odcinek 33: Mania umrze ze strachu o córkę! Kasia skrzywdzona przez żonatego kochanka wda się w niebezpieczną historię – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia odc. 2422. Michalina (Anna Pentz)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2422. Michalina (Anna Pentz)

Wynik testu ciążowego Michaliny w 2435 odcinku "Barw szczęścia" okaże się jednak negatywny. A Michalina będzie czuła coraz gorzej, zacznie więc podejrzewać, że jej chłopak ma rację i to nawrót choroby.

Wygląda na to, że w 2435 odcinku "Barw szczęścia" Marek (Marcin Perchuć) przekona się, że wspólne mieszkanie zakochanych nastolatków to poważne wyzwanie. Czy Michalina i Witek powiedzą mu o podejrzeniu ciąży i nawrotu choroby? A może będą próbowali zmierzyć się z tym sami? Jeżeli nie wprowadzą na czas w swoje sprawy dorosłych może dojść do tragedii. 

Zobacz również: Barwy szczęścia, odcinek 2430: Hubert zabije człowieka? Klara nie stanie w jego obronie. Wszystko przez dużą kasę

Barwy szczęścia, odcinek 2422, Michalina (Anna Pentz), Witek (Witold Sosulski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2422, Michalina (Anna Pentz), Witek (Witold Sosulski)
Barwy szczęścia odc. 2394. Witek (Witold Sosulski), Michalina (Anna Pentz)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2394. Witek (Witold Sosulski), Michalina (Anna Pentz)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze