Barwy szczęścia odcinek 2421 - czwartek, 8.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

i

Autor: Artrama "Barwy szczęścia" odcinek 2421 - czwartek, 8.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Barwy szczęścia, odcinek 2420: Klara odkryje przerażającą prawdę o swojej siostrze! Nie zdąży powstrzymać podłej macochy - ZDJĘCIA

W 2420 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara (Olga Jankowska) odkryje, co podła macocha zrobiła jej siostrze! Niestety, będzie już za późno na ratunek - Irena (Małgorzata Krzysica) wytnie drugiej córce Olgierda (Tomasz Sobczak) taki sam numer, jaki miała zamiar Klarze. I tym razem jej się to uda! Klara jednak tak tego nie zostawi i - jak pisaliśmy jako pierwsi - wypowie podłej kobiecie wojnę! Zobacz koniecznie ZDJĘCIA z 2420 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2420 - wtorek, 6.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Klara w 2420 odcinku "Barw szczęścia" dowie się, że "załamana" śmiercią ukochanego męża Irena, znalazła chwilę i skontaktowała się już z Lidią Bajer, matką Oli, drugiej córki Olgierda. Na jaw wyjdzie, że podła macocha zrobiła siostrze Klary to samo, co tak bardzo chciała zrobić jej - okradła ją! 

Irena w 2420 odcinku "Barw szczęścia" przekona matkę Oli, by zrezygnowała z praw do spadku, powołując się na tę samą "bajeczkę", którą próbowała wcisnąć Klarze. Nakłamie, że Olgierd był bez grosza i zostawił po sobie tylko ogromne długi! A o restauracji "Irena" oczywiście zapomni powiedzieć...  

Kiedy Klara w 2420 odcinku "Barwy szczęścia" dowie się o udanym przekręcie Ireny, powie Hubertowi, że idzie na wojnę z podłą macochą! - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

- Jestem wkurzona! Ja nie rozumiem jak można być tak podłym i w tak perfidny sposób pozbawić kogoś spadku. No więc ktoś musi jej pokazać, że tak się nie traktuje ludzi! - Pyrka nie będzie mogła przeboleć, że jej siostra padła ofiarą spisku podłej Ireny. 

Barwy szczęścia, odcinek 2420, Irena (Małgorzata Krzysica)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2420, Irena (Małgorzata Krzysica)

I jak Klara powie, tak zrobi w 2420 odcinku "Barw szczęścia". W bojowym nastroju uda się do Ireny, aby nie tylko powiedzieć jej, co o niej myśli, ale zawalczyć o swoją rodzinę. Ale macocha nawet nie będzie chciała wpuścić Klary za drzwi! 

- Czego chcesz

- Widzę, że nie udaje już pani miłej... Nie dam się oszukiwać! Nie zamierzam odrzucać spadku po moim ojcu! - Klara też już nie będzie miała zamiaru niczego udawać w 2420 odcinku "Barw szczęścia".  

- Kiedy poznałam twojego ojca, był bez grosza. Tylko dzięki mnie do czegoś doszedł! Jeśli myślisz, że zjawisz się teraz i możesz zabrać coś, co mi się należy, to się grubo mylisz. Wynoś się z mojej restauracji! - odkrzyknie jej Irena. 

- Ona nie jest pani! 

I tak Klara, poruszona krzywdą siostry - czego prawdopodobnie nie uda się już odkręcić - stanie w obronie swojej rodziny. I zawalczy o wszystko co jej się należy po podłym ojcu. Czy Klarze uda się odzyskać rodzinny majątek przekonamy się od 2420 odcinka "Barw szczęścia". 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2422: Koniec Michaliny i Witka. Nastolatek był z nią w ciężkiej chorobie, a ona go zostawi! 

Barwy szczęścia, odcinek 2420, Klara (Olga Jankowska), Irena (Małgorzata Krzysica)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2420, Klara (Olga Jankowska), Irena (Małgorzata Krzysica)
Barwy szczęścia, odcinek 2420, Klara (Olga Jankowska), Irena (Małgorzata Krzysica)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2420, Klara (Olga Jankowska), Irena (Małgorzata Krzysica)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze