Barwy szczęścia, odcinek 2405: Szokująca zmiana u Klary i Huberta! Zarobią majątek na wyuzdanym seksie

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2405: Szokująca zmiana u Klary i Huberta! Zarobią majątek na wyuzdanym seksie

Barwy szczęścia, odcinek 2405: Szokująca zmiana u Klary i Huberta! Zarobią majątek na wyuzdanym seksie

2021-02-25 14:44

W 2405 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara (Olga Jankowska) zostanie bez pracy, bo wydawnictwo zrezygnuje z romansów jakie pisała z przyjacielem Winicjuszem (Marcel Borowiec), pod pseudonimem Katarzyna Zima. Kariera Klary stanie pod znakiem zapytania, ale Hubert (Marek Molak) poradzi żonie jak połączyć jej talent z pieniędzmi i do tego z miłosnymi igraszkami, które zlecił im seksuolog. To Pyrka w 2405 odcinku "Barw szczęścia" wpadnie na pomysł, żeby Klara i on zarabiali na wyuzdanym seksie. Takiej rewolucji w ich związku nikt się nie spodziewał.

"Barwy szczęścia" odcinek 2405 - piątek, 12.03.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Życie Klary i Huberta z "Barw szczęścia" ostatnio bardzo się zmieniło. Pokonali małżeński kryzys dzięki terapii u seksuologa, a dzięki cennym poradom znów odkryli radość z seksu i nabrali na siebie jeszcze większej ochoty. Niespodziewanie w 2405 odcinku "Barw szczęścia" spadną na Pyrków złe wiadomości z wydawnictwa, dla którego Klara romanse razem z Winicjuszem w całej serii pod zmyślonym nazwiskiem Katarzyna Zima!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1574: Marcin tylko Barbarze powie o zdradzie Izy! Nie uwierzy w paskudne oskarżenia

Klara w 2405 odcinku "Barw szczęścia" będzie pewna, że to koniec jej kariery. Ale Hubert nie pozwoli żonie wpaść w przygnębienie. Zwłaszcza, że akurat będą oddawać się miłosnym igraszkom, zaleconym przez terapeutę.

To Pyrka wpadnie na pomysł, co ukochana powinna zrobić, żeby nadal mogła pisać, a przy okazji, by zarobili na tym sporo pieniędzy. w 2405 odcinku "Barw szczęścia" podrzuci Klarze propozycję, żeby otworzyła własne wydawnictwo i zaczęła wydawać książki erotyczne, ociekające seksem, wyuzdanymi opisami tego, jak właśnie sami się zabawiają w łóżku.

Grali parę w serialu. Zaiskrzyło w prawdziwym życiu. Aktorka "Barw szczęścia" potwierdziła związek

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2400: Radosne wieści u Franka i Reginy. Czekali na to od dawna

Załamana Klara w 2405 odcinku "Barw szczęścia" zacznie się martwić, że teraz kiedy wydawnictwo zerwało z nią umowę, nie będzie mogła pisać podobnym książek na własną rękę. A sporo zarabiała na mało ambitnych, ale poczytnych romansach. Hubert nie zrezygnuje jednak z namawiania żony, żeby spróbowała czegoś na własną rękę.

- Ale fajniej jest, jak się lubi to, co się robi. Sama wiesz, jak trudno jest ci się zmobilizować, żeby usiąść do pisania tych romansideł. Napisz coś wziętego z życia. Przerabiamy przecież ostatnio ważny temat... - Hubert w 2405 odcinku "Barw szczęścia" uśmiechnie się zalotnie do żony i powie wprost, że powinna pisać książki dla dorosłych, erotyczne, które na pewno będą się lepiej sprzedawać niż romanse.

Tylko czy dla ambitnej pisarki jaką jest Klara, która odkryła swój talent pisząc książeczki dla dzieci, a później "Wyrodną matkę", w 2405 odcinku "Barw szczęścia" zdecyduje się na tak drastyczną zmianę w życiu i będzie zarabiać na seksie. To się okaże wkrótce w "Barwach szczęścia".

Barwy szczęścia, odc. 2367: Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia, odc. 2367: Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)

i

Autor: Artrama
Najnowsze