Barwy szczęścia, odc. 2187. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2187. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)

Barwy szczęścia, odcinek 2400: Radosne wieści u Franka i Reginy. Czekali na to od dawna

W 2400 odcinku "Barw szczęścia" wydarzy się coś, na co Regina (Kamila Kamińska) i Franek (Mateusz Banasiuk) czekali od dawna. Nie raz ich związek chylił się ku upadkowi, a pojawienie się w jej życiu dawnego chłopaka i pianisty Remka (Piotr Sędkowski), jeszcze bardziej wszystko skomplikowało. Ale Franek był przy ukochanej w ciężkiej chorobie, przetrwał męki zazdrości i odnalazł się w nowej zawodowej roli strażaka. I tak dumny z siebie i pewny swojej miłości do Reginy w 2400 odcinku "Barw szczęścia" zrobi coś, na co wszyscy od dawna czekali. Para uczci ten dzień niezwykle gorącym seksem!

"Barwy szczęścia" odcinek 2400 - piątek, 5.03.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2400 odcinku "Barw szczęścia" Franek urządzi Reginie niesamowitą niespodziankę. Ale tego celu będzie potrzebował wspólnika i padnie na Stefana (Krzysztof Kiersznowski). To on właśnie będzie miał sprowadzić piękną pianistkę do restauracji, w której czekał będzie niezwykle elegancko wystrojony Franek.  

Stefan - zgodnie z umową - przyprowadzi Reginę w 2400 odcinku "Barw szczęścia" do miejsca, gdzie Franek mundurze galowym stać będzie z małym, czerwonym pudełkiem w dłoni. Kiedy Regina tylko się pojawi, strażak padnie przed nią na kolana i wypowie to magiczne pytanie, na które czeka każda zakochana kobieta. 

- Czy zostaniesz moją żoną?

- Tak - odpowie cicho zaskoczona Regina.

W tym niezwykle wzruszającym momencie 2400 odcinka "Barw szczęścia" Regina rzuci się ukochanemu na szyję! A "spiskowiec" Stefan popłacze się jak dziecko! 

Zobacz też: Gwiazda M jak miłość zmieniła się nie do poznania. Dominika Ostałowska skończyła 50 lat i przeszła radykalną przemianę! Ma za sobą trudne przeżycia - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?
Barwy szczęścia, odc. 2187. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2187. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)

W 2400 odcinku "Barw szczęścia" wzruszona Regina zaproponuje - już od tej chwili narzeczonemu - żeby zjedli obiad w domu. Nie bęzie chciała wydawać niepotrzebnie dużych pieniędzy w drogiej restauracji i przygotuje dla Franka jego ulubione danie.

- Rezygnuję z deseru - powie na koniec posiłku  Franek i doda, że nie myśli już o jedzeniu... - Chcę żebyś została moją żoną i matką mojego dziecka - powie strażak patrząc głęboko w ozy swojej ukochanej pianistce.

W odpowiedzi Regina przyciągnie narzeczonego do siebie i zacznie namiętnie całować. W finale 2400 odcinka "Barw szczęścia" zakochani uczczą zaręczyny niezwykle gorącym seksem!

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1570: Lilka wplącze się w romans wbrew matce! Krystyna nie powstrzyma córki przed tym szaleństwem

	Barwy szczęścia odc. 2186. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2186. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)
Barwy szczęścia odc. 2200. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2200. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)
Barwy szczęścia odc. 2195. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2195. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)
Najnowsze