Barwy szczęścia, odcinek 2402: Jowita wreszcie znajdzie sposób na Bruna! Tak podejdzie męża Bożeny

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2402: Jowita wreszcie znajdzie sposób na Bruna! Tak podejdzie męża Bożeny

Barwy szczęścia, odcinek 2402: Jowita wreszcie znajdzie sposób na Bruna! Tak podejdzie męża Bożeny

2021-03-08 15:58

W 2402 odcinku "Barwy szczęścia" Jowita (Magdalena Żak) odkryje wreszcie sposób, jak namącić w życiu Stańskich, żeby Bruno (Lesław Żurek) zwrócił na nią uwagę. Od początku ich poznania, młoda Jezierska chciałaby zakręcić się wokół przystojnego, ale i bardzo dobrze ustawionego Stańskiego. Właśnie dlatego ciekawą propozycją wyda się plan Kornela (Jakub Bohosiewicz), który w 2402 odcinku "Barwy szczęścia" poprosi córkę o pomoc, a ta zobaczy szansę na zdobycie Bruna!

"Barwy szczęścia" odcinek 2402 - wtorek, 09.03.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2402 odcinku "Barwy szczęścia" Jowita będzie wściekała na ojca, bo ten po narobieniu tony problemów i masy długów, po prostu zniknął! Zarówno dziewczyna, jak i Patryk (Konrad Skolimowski) drżeli ostatnio w "Barwach szczęścia" o los Sławki (Ewelina Serafin), która została porwana. Dlatego córka jest wrogo nastawiona do ojca. Spotka się z nim jednak, żeby podać mu torbę z rzeczami, a on złoży jej propozycję. Dla Jowity będzie to szansa na zdobycie Stańskiego, który od początku jej się spodobał!  

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 99: Marek usłyszy okrutną prawdę od kochanka Uli. Artur wyzna miłość do żony Dobrzańskiego!

W 2402 odcinku "Barwy szczęścia" Jowita chłodno przywita ojca, przez którego teraz cała rodzina ma problemy.

- Widzimy się po raz ostatni, tato 

- Nie możesz mnie teraz zostawić...

- Tu masz jedzenie, ubrania, na nic więcej nie licz!

- Córeczko, nie odwracaj się teraz ode mnie

- Wiesz ilu ludzi ma przez ciebie problemy? 

- (...) Jowita, proszę cię potrzebuję twojej pomocy, bez ciebie nie wygrzebię się z tego bagna...

- Najpierw musisz spłacić tych ludzi

- I taki mam plan i do tego potrzebuję ciebie! - Kornel wyjaśni, że chodzi o legalny interes z winami i Jowita musiałaby regularnie spotykać się i kontaktować ze Stańskim. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2405: Józek po seksie z Gabi wyjedzie i ją zostawi. Darek przyłapie ich nago! - ZDJĘCIA

W 2402 odcinku "Barwy szczęścia" Jowita ożywi się kiedy usłyszy, że jej interesy miałby odbywać się z Brunem. To oznaczałoby sporo kontaktów i częste widywanie mężczyzny, który jej się podoba.

- Wystarczy, że będziesz spotykać się ze Stańskim w moim imieniu...

- A co dokładnie miałabym robić? - Jowita zmięknie i zainteresuje się propozycją ojca.

Wygląda na to, że Jowita w "Barwach szczęścia" jednak znajdzie sposób na bycie blisko z Brunem, a przecież on ma ostatnio kłopoty małżeńskie z Bożeną (Marieta Żukowska). Wykorzysta ten fakt? Dowiemy się niebawem. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze