Barwy szczęścia, odcinek 2402: Jowita wreszcie znajdzie sposób na Bruna! Tak podejdzie męża Bożeny

2021-03-08 15:58 Małgorzata Pala
Barwy szczęścia, odcinek 2402: Jowita wreszcie znajdzie sposób na Bruna! Tak podejdzie męża Bożeny
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2402: Jowita wreszcie znajdzie sposób na Bruna! Tak podejdzie męża Bożeny

W 2402 odcinku "Barwy szczęścia" Jowita (Magdalena Żak) odkryje wreszcie sposób, jak namącić w życiu Stańskich, żeby Bruno (Lesław Żurek) zwrócił na nią uwagę. Od początku ich poznania, młoda Jezierska chciałaby zakręcić się wokół przystojnego, ale i bardzo dobrze ustawionego Stańskiego. Właśnie dlatego ciekawą propozycją wyda się plan Kornela (Jakub Bohosiewicz), który w 2402 odcinku "Barwy szczęścia" poprosi córkę o pomoc, a ta zobaczy szansę na zdobycie Bruna!

"Barwy szczęścia" odcinek 2402 - wtorek, 09.03.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2402 odcinku "Barwy szczęścia" Jowita będzie wściekała na ojca, bo ten po narobieniu tony problemów i masy długów, po prostu zniknął! Zarówno dziewczyna, jak i Patryk (Konrad Skolimowski) drżeli ostatnio w "Barwach szczęścia" o los Sławki (Ewelina Serafin), która została porwana. Dlatego córka jest wrogo nastawiona do ojca. Spotka się z nim jednak, żeby podać mu torbę z rzeczami, a on złoży jej propozycję. Dla Jowity będzie to szansa na zdobycie Stańskiego, który od początku jej się spodobał!  

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 99: Marek usłyszy okrutną prawdę od kochanka Uli. Artur wyzna miłość do żony Dobrzańskiego!

W 2402 odcinku "Barwy szczęścia" Jowita chłodno przywita ojca, przez którego teraz cała rodzina ma problemy.

- Widzimy się po raz ostatni, tato 

- Nie możesz mnie teraz zostawić...

- Tu masz jedzenie, ubrania, na nic więcej nie licz!

- Córeczko, nie odwracaj się teraz ode mnie

- Wiesz ilu ludzi ma przez ciebie problemy? 

- (...) Jowita, proszę cię potrzebuję twojej pomocy, bez ciebie nie wygrzebię się z tego bagna...

- Najpierw musisz spłacić tych ludzi

- I taki mam plan i do tego potrzebuję ciebie! - Kornel wyjaśni, że chodzi o legalny interes z winami i Jowita musiałaby regularnie spotykać się i kontaktować ze Stańskim. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2405: Józek po seksie z Gabi wyjedzie i ją zostawi. Darek przyłapie ich nago! - ZDJĘCIA

W 2402 odcinku "Barwy szczęścia" Jowita ożywi się kiedy usłyszy, że jej interesy miałby odbywać się z Brunem. To oznaczałoby sporo kontaktów i częste widywanie mężczyzny, który jej się podoba.

- Wystarczy, że będziesz spotykać się ze Stańskim w moim imieniu...

- A co dokładnie miałabym robić? - Jowita zmięknie i zainteresuje się propozycją ojca.

Wygląda na to, że Jowita w "Barwach szczęścia" jednak znajdzie sposób na bycie blisko z Brunem, a przecież on ma ostatnio kłopoty małżeńskie z Bożeną (Marieta Żukowska). Wykorzysta ten fakt? Dowiemy się niebawem. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze