Barwy szczęścia, odcinek 2399 - opis, streszczenie: Patryk i Agata dostają kosmyk włosów porwanej Sławki

2021-03-05 21:33 opr. jkk
Barwy szczęścia, odc. 2399: Agata (Natalia Zambrzycka), Patryk (Konrad Skolimowski), Jowita (Magdalena Żak)
Autor: Artrama

Barwy szczęścia, odc. 2399 w TVP2 w czwartek 4.03.2021, o godz. 20.10. "Barwy szczęścia" odcinek 2399 - streszczenie: Patryk, Jowita i Agata zastanawiają się, kto stoi za uprowadzenie Sławki. Chłopak typuje Sergiusza, ale ten ma alibi i oskarża o wszystko Bondę. Niebawem przestępcy podrzucają do domu Pyrków kosmyk włosów zakładniczki. Wówczas Patryk zaczyna podejrzewać Jaworskiego. Tymczasem przetrzymywana Jezierska demaskuje swoich oprawców.

Malwina studzi entuzjazm Natalii, która jest w świetnym humorze po randce z Mikołajem. Opowiada jej, że mężczyzna pracował jako striptizer, a do tego podszywał się pod Stawickiego, by zemścić się na Dylskiej.

Chór Arlety zdobywa drugie miejsce w konkursie. Basia, Zenek, Jola, Łucja i Stefan zapraszają pianistkę do Feel Good, by jej podziękować. Boją się jednak wyznać wymagającej artystce, że chcą już zakończyć współpracę.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze