Barwy szczęścia, odcinek 2398: Niebezpieczny romans Natalii ze striptizerem! Najpierw prześladował Anetę, teraz weźmie się za nią

i

Autor: Artrama

Barwy szczęścia, odcinek 2398: Niebezpieczny romans Natalii ze striptizerem! Najpierw prześladował Anetę, teraz weźmie się za nią

W 2398 odcinku "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) zada się ze striptizerem! Mikołaj (Kacper Młynarkiewicz) zacznie ostro podrywać prawniczkę, a ona dość szybko pozwoli mu się zauroczyć. Natalia nie będzie miała pojęcia, że właśnie wdaje się w romans z bardzo niebezpiecznym facetem, który już prawie wykończył psychicznie Anetę (Zofia Zborowska)! W 2398 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że przystojny młodzian stawia na romanse z bogatymi kobietami i ma swój ukryty cel... Czy Natalia zdoła uwolnić się z pułapki, którą na nią zastawił striptizer?

"Barwy szczęścia" odcinek 2398 - środa, 3.03.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2398 odcinku "Barw szczęścia" Natalia dostanie bardzo romantyczną wiadomość od Mikołaja. Z filmiku dowie się, że striptizer zaprasza ją do modnej restauracji na "pyszne jedzenie, dobre wino i ciekawą rozmowę". I prawniczce bardzo się ten pomysł spodoba!

Natalia jednak nie da chłopakowi odczuć w 2398 odcinku "Barw szczęścia", że jest tak bardzo chętna na romantyczną kolację w jego towarzystwie. Na filmową wiadomość odpowie odmownie, że jest "zawalona robotą". A na to szybko z kolei odpowie Mikołaj, który do jej kancelarii wyśle ogromny z bukiet kwiatów!

- Podobno im więcej mamy czasu na wykonanie jakiejś pracy, tym dłużej pracujemy, więc w trosce o napięte terminy kancelarii proponuję chwilę relaksu w starannie dobranym miejscu i towarzystwie. Strój niezobowiązujący, zawsze wyglądasz ślicznie - przeczyta Natalia na dołączonym do kwiatów bileciku.

- Kimkolwiek jest ten facet, to musiał mocno narozrabiać - skomentuje Malwina (Joanna Gleń), widząc szefową z kwiatami i liścikiem w dłoni.

- To zaproszenie na pierwszą randkę - powie cicho prawniczka i widać będzie już w tym momencie 2398 odcinka "Barw szczęście", że zmieniła zdanie i zgodzi się pójść z Mikołajem na kolację. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1570: Basia oszaleje dla Dawida! Przez Barbarę 12-letnia wnuczka wpadnie w ręce psychola

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?
Barwy szczęścia odc. 2318. Aneta (Zofia Zborowska), Mikołaj (Kacper Młynarkiewicz)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2318. Aneta (Zofia Zborowska), Mikołaj (Kacper Młynarkiewicz)

Mikołaj będzie wniebowzięty i w 2398 odcinku "Barw szczęścia" przyjedzie po Natalię do kancelarii. Striptizer nie będzie się spodziewał, że w ten sposób natknie się na Malwinę, która doskonale wie, jaki numer wywinął Anecie, podszywając się pod Stawickiego (Piotr Borowski)...

- Skąd się znacie? - zdziwi się Natalia, gdy okaże się, że nie musi striptizera i asystentki sobie przedstawiać. 

- To długa historia, kiedyś ci opowiem przy dobrym winie - odpowie jej Mikołaj.

Natalia niczego jednak nie podejrzewając wybierze się na romantyczną kolację z Mikołajem w 2398 odcinku "Barw szczęścia" i będzie nim wprost zachwycona! Striptizer okaże się nie tylko elegancki i uroczy, ale będzie prowadził także bardzo ciekawą, ożywioną rozmowę z wykształconą panią mecenas. 

- Mikołaj jest inteligentny i dowcipny, a do tego męski i szarmancki, a jednocześnie wrażliwy - Natalia nie będzie mogła się nachwalić Mikołaja na drugi dzień w pracy.

- Uważaj... - Malwina w tym momencie 2398 odcinka "Barw szczęścia" zdecyduje się opowiedzieć szefowej wszystko, co wie o Mikołaju.  Tak Natalia dowie się, że jej nowy amant był striptizerem w nocnym klubie i nękał Anetę! Dentystka swego czasu go odrzuciła za co mścił się na niej, prześladował, a nawet podszył się pod Stawickiego!

Natalia przestraszy się w 2398 odcinku "Barw szczęścia". Jako stała bywalczyni sądów będzie dobrze wiedziała czym taki niebezpieczny romans może się zakończyć... I tak Natalia, podobnie jak kiedyś Aneta, podejmie decyzję o zakończeniu znajomości z uroczym striptizerem. I identycznie jak dentystka, prawniczka będzie miała z tym spore problemy!

Zobacz także: M jak miłość. Koniec Soni i Janka. Wielka miłość zamieni się w nienawiść! Nigdy już nie będą razem - WIDEO

Barwy szczęścia, odcinek 2379, Natalia (Maria Dejmek)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2379, Natalia (Maria Dejmek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze