Barwy szczęścia, odcinek 2390: Bożena nakryje Bruna z Oliwką w łóżku? Dowie się co ich łączy i zażąda rozwodu - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2390: Bożena nakryje Bruna z Oliwką w łóżku? Dowie się co ich łączy i zażąda rozwodu - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2390: Bożena nakryje Bruna z Oliwką w łóżku? Dowie się co ich łączy i zażąda rozwodu - ZDJĘCIA

2021-02-15 8:42

W 2390 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) wkroczy do hotelowego pokoju Bruna (Lesław Żurek) i zobaczy męża z łóżku z młodziutką kochanką, Oliwką (Wiktoria Gąsiewska)? Po tym czego Stańska nasłucha się w hotelu od Jowity (Magdalena Żak) i Karoliny (Marta Dąbrowska) będzie pewna, że ukochany zdradza ją z seksowną manicurzystką! Nie dość, że straci zaufanie do Bruna, który ostatnio ma przed nią wiele tajemnic, to jeszcze w 2390 odcinku "Barw szczęścia" urządzi mu niezłą awanturę. Zażąda rozwodu, pewna tego, że Bruno to kłamca i zdrajca!

"Barwy szczęścia" odcinek 2390 - piątek, 19.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

To koniec Bożeny i Bruna z "Barw szczęścia"?! Bliska relacja Stańskiego z Oliwką, fascynacja młodą, śliczną manicurzystką, która tak jak Bruno na jakiś czas wprowadzi się do hotelu doprowadzi do kolejnego poważnego kryzysu w jego małżeństwie. Dojdzie do tego, że plotki o romansie Bruna i Oliwki lotem błyskawicy obiegną cały hotel Stańskich. Rozsiewać jej będzie Jowita! Przyjaciółka Oliwki nie zniesie, że ta wzięła się za przystojnego, bogatego szefa, choć ona też ma na niego ochotę!

Wkrótce w "Barwach szczęścia" wprost oskarży Oliwkę, że owinęła sobie żonatego szefa wokół palca, a jej "biznesowe wizyty" u Stańskiego są mocno podejrzane. Po tych słowach Oliwka nie będzie chciała więcej widzieć przyjaciółki, której załatwiła pracę w swoim gabinecie. Zwolni ją, ale Jowita pójdzie o krok dalej. W 2389 odcinku "Barw szczęścia" doniesie Bożenie, jak blisko Bruno zaprzyjaźnił się z Oliwką!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2386: Oliwka po rozstaniu z Kajtkiem wykorzysta okazję. Weźmie się za Bruna?

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2394: Śmiertelnie chora Michalina pozna straszną diagnozę! Tylko Iwona może ją uratować

W 2390 odcinku "Barw szczęścia" Bożena nie wytrzyma! Ostatnio Bruno dał jej wiele powodów, by zwątpić w jego uczciwość i prawdomówność. Poznała przecież jego mroczną przeszłość i kulisy krwawej zbrodni sprzed lat! Wpadnie do hotelu niczym burza – prosto do sypialni męża. By sprawdzić, czy przypadkiem nie znajdzie tam Oliwki.

- Śmiało, zajrzyj do łazienki, do szafy, pod łóżko, pod kołdrę, ale od razu ci mówię, że nie ma tu nikogo poza nami! - A możesz mi pokazać swoją komórkę? - Żartujesz? Bożenko, nie przesadzaj - gdybym kogoś miał, to bym ci powiedział... - Jasne, bo uwielbiasz klarowne sytuacje!

Chwilę później w 2390 odcinku "Barw szczęścia" Bożena nagle zażąda rozwodu. - Nie chcę się dłużej oszukiwać i ty też nie powinieneś... Nasz związek się skończył! - To tylko kryzys… - Kolejny, a ty nawet nie walczysz, żeby odzyskać moje zaufanie! - Bo wierzę, że w końcu zdasz sobie sprawę, że uległaś manipulacjom Rafała... - Więc spokojnie sobie mieszkasz w hotelu i flirtujesz z pracownicami?! - rzuci wściekła Stańska i uprzedzi męża, że chce się rozstać.

Barwy szczęścia odc. 2389. Bożena (Marieta Żukowska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2389. Bożena (Marieta Żukowska)
Barwy szczęścia odc. 2387. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Bruno (Lesław Żurek)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2387. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Bruno (Lesław Żurek)
Barwy szczęścia odc. 2386. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Bruno (Lesław Żurek)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2386. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Bruno (Lesław Żurek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze