Barwy szczęścia, odcinek 2371: Bożena dowie się o zbrodni jaką popełnił Bruno. Wpadnie w zasadzkę Rafała Zaborskiego

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2371: Bożena dowie się o zbrodni jaką popełnił Bruno. Wpadnie w zasadzkę Rafała Zaborskiego

Barwy szczęścia, odcinek 2371: Bożena dowie się o zbrodni jaką popełnił Bruno. Wpadnie w zasadzkę Rafała Zaborskiego

2021-01-22 20:29

W 2371 odcinku "Barw szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) pozna całą prawdę o przeszłości Bruna (Lesław Żurek). Z przerażającym odkryje co zrobił Bruno kiedy kilka lat temu prowadził szemrane interesy z dawnym wspólnikiem Rafałem Zaborskim (Wojciech Solarz). Wyjdzie wreszcie na jaw, że Stański ma krew na rękach przyjaciela, z którym rozkręcał podejrzany parabank "Kredyt Express". A do tego w 2371 odcinku "Barw szczęścia" Bożena dowie się, że jej mąż brał narkotyki i zabawiał się z prostytutkami. To będzie koniec ich małżeństwa?

"Barwy szczęścia" odcinek 2371 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Przeszłość Bruna Stańskiego z "Barw szczęścia" kryje wiele tajemnic, a SMS-y, które Bożena dostaje od anonimowego nadawcy pozwolą jej odkryć całą prawdę o dawnych grzechach ukochanego! Stanie się to w 2371 odcinku "Barw szczęścia" kiedy Bożena wpadnie w pułapkę zastawioną przez Rafała Zaborskiego. Kryminalista, który rozkręcił w ich hotelu nielegalne kasyno, a przed laty był przyjacielem i wspólnikiem Bruna ujawni makabryczne kulisy ich współpracy.

Rafał w 2371 odcinku "Barw szczęścia" zbawi Bożenę do opuszczonego budynku, w którym kiedyś znajdowała się siedziba ich parabanku "Kredyt Express". Opowie jej o tragedii, do której doszło tu przed laty i pokaże jeszcze ślady krwi na ścianie. - Widzisz to? To krew. Nawet po tylu latach zostały ślady. W tym fotelu został zastrzelony Andrzej - powie z chorą satysfakcją Zaborski.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

Kim w "Barwach szczęścia" był Andrzej? To drugi wspólnik Bruna, który zginął zastrzelony przez oszukanego klienta parabanku! Nie dość, że Rafał pokaże Bożenie dowody innych niegodziwości, których miał dopuścić się Bruno, to jeszcze ujawni, że Stański po prostu uciekł z miejsca zbrodni! Poza tym w 2371 odcinku "Barw szczęścia" Bożena zobaczy kompromitujące zdjęcia męża, na których zażywa narkotyki i zabawia się z prostytutkami. Rafał nie będzie krył, że planuje zemstę na Stańskim za to, że trafił do więzienia!

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Nie przegap: Barbara Kurdej-Szatan znów w M jak miłość. Powrót Joasi z Francji wstrząśnie wszystkimi! Nie będzie już dla niej miejsca

Tuż po tym jak w 2371 odcinku "Barw szczęścia" Bożena dowie się co zrobił Bruno w przeszłości, jak wiele ma na sumieniu, nie zniesie świadomości, że wcale nie zna swojego męża. Rozgoryczona zaatakuje ukochanego, że przez lata ją oszukiwał. - Czego jeszcze o tobie nie wiem? Jakieś przekręty finansowe, prostytutki, narkotyki?! Między Stańskimi w 2371 odcinku "Barw szczęścia" wybuchnie kłótnia. Bruno będzie się bronił, ale Bożena mu nie uwierzy i nie wybaczy kłamstw. Po kłótni mężczyzna wyprowadzi się z ich mieszkania.

Barwy szczęścia odc. 2371. Bruno (Lesław Żurek)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2371. Bruno (Lesław Żurek)
Barwy szczęścia odc. 2371. Bożena (Marieta Żukowska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2371. Bożena (Marieta Żukowska)
Barwy szczęścia odc. 2371. Rafał Zaborski (Wojciech Solarz)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2371. Rafał Zaborski (Wojciech Solarz)
Barwy szczęścia odc. 2041. Rafał Zaborski (Wojciech Solarz), Budrewicz (Stanisław Góra)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2041. Rafał Zaborski (Wojciech Solarz), Budrewicz (Stanisław Góra)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze