Barwy szczęścia, odcinek 2377: Koniec Reginy i Franka. Cały czas go zdradzała z byłym!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2377: Koniec Reginy i Franka. Cały czas go zdradzała z byłym!

Barwy szczęścia, odcinek 2377: Koniec Reginy i Franka. Cały czas go zdradzała z byłym!

W 2377 odcinku "Barw szczęścia" Franek (Mateusz Banasiuk) wybuchnie z powodu zazdrości o Reginę (Kamila Kamińska). Jej były chłopak, wielka miłość i partner od fortepianu - Remek (Piotr Sędkowski) - zrobi coś, co prawdopodobnie raz na zawsze zakończy związek strażaka i pianistki. Czy Franek będzie miał rację podejrzewając, że Regina cały czas zdradzała go ze swoim eks? Jeżeli tak, to w 2377 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy koniec niełatwego związku Reginy i Franki.

"Barwy szczęścia" odcinek 2377 - wtorek, 2.02.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2377 odcinku "Barw szczęścia" wydarzenia w życiu Reginy i Franka zaczną się bardzo niewinnie, a wręcz sympatycznie. Franek zgodzi się pójść z Reginą do klubu muzycznego na koncert jej dawnego ukochanego, Remka. Ale przestanie być miło, kiedy Franek na zaproszeniu zauważy tytuł płyty Białkowskiego: "Dla R."

- Co to ma być? - wściekły Franek naskoczy na Reginę.

- Będziesz się gniewał o jakąś głupią nazwę płyty? - zdziwi się Regina.

Jednak Franek nie pozwoli się łatwo zbić z tropu w 2377 odcinku "Barw szczęścia". Jeszcze bardziej zły, że Regina udaje, że nie rozumie o co mu chodzi doda, że tytuł płyty Remka wcale nie jest głupi, ale bardzo znaczący.

- Bardzo ciekawe, że swoją pierwszą płytę dedykuje właśnie tobie! - doda.

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

W tym momencie 2377 odcinka "Barw szczęścia" pianistka wpadnie na pomysł, aby w rozmowie z Frankiem zacząć nadawać na Remka. Nazwie go zakochanym w sobie narcyzem, który zadedykował album. sobie, bo "R" to przecież pierwsza litera jego imienia.

- Nie rób ze mnie durnia - Franek wkurzy się jeszcze bardziej.

W końcu Falkowski oskarży Reginę, że w tajemnicy przed nim utrzymywała kontakty ze swoim ukochanym pianistą. Czy będzie miał rację w 2377 odcinku "Barw szczęścia"?

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1558: Oto matka Poli. Tak wygląda Weronika, była kochanka Kamila Gryca, z którą zdradził żonę

Najnowsze