Barwy szczęścia, odcinek 2365: Podejrzane interesy Bruna z Kasią na Sycylii. Dorobi się na nieszczęściu przyjaciół

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2365: Podejrzane interesy Bruna z Kasią na Sycylii. Dorobi się na nieszczęściu przyjaciół

Barwy szczęścia, odcinek 2365: Podejrzane interesy Bruna z Kasią na Sycylii. Dorobi się na nieszczęściu przyjaciół

2021-01-12 14:52

W 2365 odcinku "Barw szczęścia" Bruno (Lesław Żurek) odbierze telefon od Kasi (Katarzyna Glinka), która od kilku miesięcy mieszka na Sycylii i namówi go na interes życia. Zabrzmi podejrzanie, a Stański od razu wtajemniczy Bożenę (Marieta Żukowska) w kulisy biznesowych negocjacji z Kasią. W grę będzie wchodził zakup pensjonatu na Sycylii. Jednak Bożenę w 2365 odcinku "Barw szczęścia" dopadną wątpliwości kiedy zrozumie, że jej mąż chce się dorobić majątku na nieszczęściu innych ludzi, przyjaciół Kasi!

"Barwy szczęścia" odcinek 2365 - piątek, 15.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Bruno Stański z "Barw szczęścia" dopiero co ratował swój hotel przed upadkiem, a już upatrzy kolejny dochodowy interes, który pomoże jemu i Bożenie się odkuć. W 2365 odcinku "Barw szczęścia" skontaktuje się z nim Kasia Górka, by przedstawić pewną propozycję biznesową - zakup eleganckiego pensjonatu na Sycylii. A ponieważ ich rozmowę usłyszy Bożena, to Bruno wyjaśni żonie, że musi podjąć ryzyko, żeby zarobić jeszcze więcej. Musi tylko zapomnieć o sentymentach i o tym, że Kasia jest ich przyjaciółką.  - Jest szansa ubić dobry interes...- Z Kasią?

- Daj mi chwilę... Jak wiesz, Kasia mocno zżyła się z lokalną społecznością na Sycylii. Przysłała mi ofertę sprzedaży pensjonatu od swoich znajomych Sycylijczyków, którym grozi licytacja. Bardzo korzystną. Ale gdy właściciel dowiedział się, że jestem zainteresowany podniósł cenę! - wyjaśni Bruno.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2364: Ryzykowny krok Anety. Wbrew Stawickiemu zaprosi do domu swojego byłego Bruna - ZDJĘCIA

W 2365 odcinku "Barw szczęścia" Stański pokaże żonie zdjęcia pięknego pensjonatu na włoskiej wyspie, który już niedługo może być ich. Bożena będzie zachwycona malowniczym miejscem, ale ogarną ją wątpliwości. Bo nie tak dawno ich hotel był na skraju bankructwa i zwyczajnie nie mają już pieniędzy. - Pomijając wszystko, jak ty chcesz coś kupić, przecież my ledwo łatamy dziurę w budżecie?

- Najlepsze interesy robi się w czasie kryzysu, kiedy wszystkie ceny spadają na łeb na szyję. Oczywiście trzeba mieć pieniądze albo odwagę, żeby wziąć kredyt...- Ty ją masz? - Tak, bo sytuacja zaczyna się normalizować. Niedługo ludzie zaczną podróżować i wtedy się odkujemy!

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

Mimo to Bożena w 2365 odcinku "Barw szczęścia" będzie się bała, że przez pandemię koronawirusa mogą tylko stracić na tym interesie. - A jak sytuacja się znowu zmieni i będzie kolejny lockdown?- Jest takie ryzyko, dlatego tak ostro negocjuję cenę!

Żona Bruna w 2365 odcinku "Barw szczęścia" zwróci mu uwagę, że chce postąpić nie do końca uczciwie wobec przyjaciół Kasi. - Ekonomicznie to się broni, moralnie, jakby na to nie patrzeć, chcesz zarobić na cudzym nieszczęściu...- Nie do końca, jeśli znajomy Kasi nie sprzeda tego pensjonatu mnie albo komuś innemu, bank go zlicytuje. Wtedy zostanie z niczym... - doda Stański.

Niebawem Bruno i Bożena z "Barw szczęścia" będą musieli podjąć decyzję o zakupie pensjonatu, a do tego do ich życia wkroczy dawny wspólnik Stańskiego, który przywoła cienie jego mrocznej przeszłości. 

Barwy szczęścia odc. 2365. Bożena (Marieta Żukowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2365. Bożena (Marieta Żukowska)
Barwy szczęścia odc. 2365. Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2365. Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek)
Najnowsze

Materiał sponsorowany