Barwy szczęścia, odcinek 2360: Nowa córka Klary i Huberta.  Szokująca zmiana w rodzinie Pyrków – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2360: Nowa córka Klary i Huberta. Szokująca zmiana w rodzinie Pyrków – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2360: Nowa córka Klary i Huberta. Szokująca zmiana w rodzinie Pyrków – ZDJĘCIA

W 2360 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy nową córkę Klary (Olga Jankowska) i Huberta (Marek Molak)! To już trzecia zmiana małej aktorki, która w rodzinie Pyrków przyszła na świat w 2017 roku, w 1593 odcinku serialu. Kto tym razem zagra Marysię? To już całkiem doświadczona Nina Szumowska, która dumnie wkroczy do życia skłóconych małżonków już w 2360 odcinku "Barw szczęścia"! I oprócz przecudnej urody nowa Pyrka pokaże też charakterek! Zobacz koniecznie ZDJĘCIA nowej Marysi!

"Barwy szczęścia" odcinek 2360 - piątek, 8.01.2021, o godz. 20 w TVP2

Marysia, córka Klary i Huberta w "Barwach szczęścia" niezmiennie jest śliczną, małą blondyneczką. W 2360 odcinku serialu córeczka Klary i Huberta znajdzie się w samym środku kłótni rodziców...

W 2360 odcinku "Barw szczęścia" i Klara, i Hubert będą próbowali uciec jak najszybciej z domu, odwożąc Marysię do przedszkola. Niestety, Marysia będzie świadkiem ich sporu na ten temat. Ale pokaże, że jest bardzo rezolutną 4-latką!

Czytaj też: BrzydUla 2, odcinek 66: Violetta odkryje co knuje pan Hu. To dlatego mąż zastąpił ją Gośką Poznachowską! - ZDJĘCIA

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Marek Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór
Barwy szczęścia, odc. 2360: Marysia (Nina Szumowska)

i

Autor: Artrama

- Jeśli jesteś wolny to może zajmiesz się "naszą sprawą"? - postawi w końcu na swoim Klara w 2360 odcinku "Barw szczęścia".

- Jaką sprawą? - zainteresuje się natychmiast Marysia. 

- Musimy znaleźć lekarza - odpowie córce Klara. 

- Dla taty? - upewni się jeszcze Marysia.

W tym momencie 2360 odcinka "Barw szczęścia" Hubert będzie interweniował. - Klara! - rzuci żonie gniewne spojrzenie i zwróci się ciepłym tonem do córeczki: - Nie, myszko, z tatusiem jest wszystko w porządku

Niełatwe zadanie roli małej Pyrki, która musi przetrwać ciężki czas w małżeństwie Klary i Huberta, przyjęła na siebie Nina Szumowska. Mała aktorka ma już na swoim filmowym koncie całkiem ciekawe role! Nową Marysię, którą poznamy w 2360 odcinku "Barw szczęścia" widzieliśmy już wcześniej w 692 odcinku "Na dobre i na złe" jako Misię - córkę Tamary i Tymona, w "Rytmie serca" jako Wandę, córkę Aliny i Michała, a oraz "Młody Piłsudski" - tu wcieliła się w siostrę małego Józefa, Ludwikę. 

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1558: Kinga znów będzie matką! Rodzina Zduńskich powiększy się o piąte dziecko

Nina Szumowska jest już 3 małą aktorką, która gra córkę Klary i Huberta. Od "urodzenia" w 1593 odcinku "Barw szczęścia" przez ponad rok  Marysią była Joanna Śnieżyńska, a w czasie dramatu Pyrków, kiedy Klara nie mogła wrócić do Polski, Marysię grała Antonina Niewiarowska. Od 2356 odcinka "Barw szczęścia" w tej roli zobaczymy Ninę Szumowską - jak sobie poradzi śliczna blondyneczka z charakterkiem? 

Barwy szczęścia, odcinek 2360: Nowa córka Klary i Huberta.  Szokująca zmiana w rodzinie Pyrków – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2360: Nowa córka Klary i Huberta. Szokująca zmiana w rodzinie Pyrków – ZDJĘCIA
Barwy szczęścia, odc. 2360: Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak), Marysia (Nina Szumowska)

i

Autor: Artrama
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze