Barwy szczęścia, odcinek 2331: Romanowski zmusi Mikę, żeby zatrzymała Agatę. Będzie miał ją w garści - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2331: Romanowski zmusi Mikę, żeby zatrzymała Agatę. Będzie miał ją w garści - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odcinek 2331: Romanowski zmusi Mikę, żeby zatrzymała Agatę. Będzie miał ją w garści - ZWIASTUN

2020-11-23 15:46

W 2331 odcinku serialu "Barwy szczęścia" los Agaty (Natalia Zambrzycka) będzie w rękach Miki (Ewa Mosakowska)! Bezwzględna szefowa Pyrki postraszyła ją prokuraturą za próbę zniszczenia "Fit-Zdrowia". Skorzysta też z okazji, żeby ostatecznie załatwić Agatę. Niespodziewanie jednak na jej drodze stanie Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski). Kochanek Miki w 2331 odcinku "Barw szczęścia" zmusi swoją następczynię, żeby zostawiła Agatę w firmę. Jeśli tego nie zrobi popełni zawodowe samobójstwo. Zobaczcie ZWIASTUN.

"Barwy szczęścia" odcinek 2331 - poniedziałek, 23.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Agata z "Barw szczęścia" w 2331 odcinku będzie szykowała się na decydującą rozgrywkę z Miką. Odzyska w końcu pewność siebie i wróci do pracy, by zmierzyć się z szefową. Gotowa na wszystko, żeby tylko Mika nie była górą i nie miała satysfakcji, że zniszczyła jej karierę. Bo Pyrka sporo wie o fałszywej przyjaciółce, o jej romansie z Romanowskim, dzięki któremu tak szybko awansowała w "Fit-Zdrowiu", a po odejściu Andrzeja zajęła jego fotel prezesa.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2333: Agata popędzi Sławkę! Obrazi matkę Patryka i odwoła ślub

Jednak Agata nie będzie miała pojęcia, że w 2331 odcinku "Barw szczęścia" Mika i Romanowski dalej knują przeciwko niej. Sparaliżowani strachem, że wyda wszystkim w firmie ich romans. A na to żonaty Andrzej nie może sobie pozwolić! Bo przecież chora z zazdrości żona zostawi go z niczym. W 2331 odcinku "Barw szczęścia" Mika uprzedzi kochanka, że koniec Agaty jest blisko.

- Nasi prawnicy już czują krew, a centrala w Sztokholmie daje mi wolną rękę! Ta baba nie ma szans, a przy okazji zwolnię Pyrkę! Dwie pieczenie na jednym ogniu. Co ty na to?

Romanowski w 2331 odcinku "Barw szczęścia" potępi Mikę za ten krok. Za dużo oboje mają do stracenia. - Nie wiem czy zwolnienie Agaty to dobry pomysł...

- No jak to? Teraz jak wiemy o jej powiązaniach z Jezierską, to laska jest do odstrzału!

- Ale nie rób tego...Bo w twojej sytuacji to taka samobójcza strategia - wyjaśni kochance Andrzej. I doda, że bez Agaty nie da rady w "Fit-Zdrowiu".

Powrót Kasi do Barw szczęścia. Uratuje małżeństwo z Łukaszem przed rozwodem

Bo pracowita Pyrka udowodniła, że może szybko odnosić sukcesy w "Fit-Zdrowiu". W 2331 odcinku "Barw szczęścia" Mika nie zniesie komplementów Romanowskiego pod adresem Agaty. - Co ty mówisz jaki filar mojego zespołu?

Andrzej nie będzie miał jednak wątpliwości, że bez Agaty Mika jest skończona. - Wiesz, że tak jest! Agata jest najlepsza. A teraz kiedy wprowadzacie nowe rozwiązania marketingowe, jeśli chcesz zachować pracę twój zespół musi błyszczeć. - Mam ciebie, pomożesz mi...- Tak, pomogę, ale z zewnątrz to nie to samo co w środku!- Andrzej posłuchaj...

- Nie, to ty posłuchaj! Jeśli tylko dasz jej szanse i możliwości, to na pewno je wykorzysta... -poleci kochance Romanowski. - Na swoją korzyść!

- W tym przypadku również i na twoją. Dasz radę...

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2332: Pijany Stawicki zmusi Dominikę do seksu! Obedrze ją z godności - ZWIASTUN

Bezwzględna szefowa i Romanowski w 2331 odcinku "Barw szczęścia" opracują dalsze działanie, by Agata została w firmie i dalej harowała na sukces Miki. W grę będą bowiem wchodziły duże pieniądze. Tymczasem Pyrka usłyszy od swojej przyszłej teściowej Sławki (Ewelina Serafin), że ta nie zamierza rezygnować z walki o odszkodowanie z "Fit-Zdrowia". Matka Patryka (Konrad Skolimowski) będzie na tyle bezczelna, że oskarży Pyrkę o obłudę w zachowaniu. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze