Barwy szczęścia, odcinek 2329: Klara i Hubert będą mieli drugie dziecko? Ogłoszą rodzinie radosną nowinę!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2329: Klara i Hubert będą mieli drugie dziecko? Ogłoszą rodzinie radosną nowinę!

Barwy szczęścia, odcinek 2329: Klara i Hubert będą mieli drugie dziecko? Ogłoszą rodzinie radosną nowinę!

2020-11-13 13:22

W 2329 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Hubert (Marek Molak) nie będzie w stanie dłużej ukrywać swoich planów na przyszłość. Na rodzinnym obiedzie w ogrodzie u Pyrków zjawią się wszyscy bliscy. Także dziadkowie, Teresa (Jolanta Lothe) i Fryderyk (Paweł Nowisz), którzy będą czekali na radosną nowinę o kolejnym dziecku Klary (Olga Jankowska) i Huberta. Jednak to co usłyszą seniorzy w 2329 odcinku "Barw szczęścia" od wnuka wcale ich nie ucieszy! Niemal zażądają od Pyrków, by postarali się o drugie dziecko, rodzeństwo dla Marysi (Antonina Niewiarowska).

"Barwy szczęścia" odcinek 2329 - czwartek, 19.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Ostatnio w "Barwach szczęścia" u Klary i Huberta wieje chłodem. Małżonkowie nie mają nawet czasu na seks. Za każdym razem kiedy próbują miłosnych igraszek przeszkadza im 3-letnia córeczka. A to skutkuje tym, że młodzi Pyrkowie oddalili się trochę od siebie. I dlatego Hubert wbrew żonie podjął decyzję, że chce zmienić swoje życie i iść w ślady zmarłego ojca Romana (Olaf Lubaszenko). Rzucił pracę w telewizji, żeby zostać ratownikiem medycznym.

Impulsem do tego, by podjąć takie ryzyko był dla niego niedawny wypadek synka Beaty (Anita Jancia) i znajomość z samotną matką Grzesia (Noah Culbreth), kolegi Marysi z przedszkola. Niestety Klara nie miała innego wyjścia, jak tylko przyjąć do wiadomości, że jej ukochany pragnie poświęcić się ratowaniu innych ludzi.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2330: Mika odkryje co łączy Agatę ze Sławką! Perfidna szefowa zastawi na nią pułapkę

W 2329 odcinku "Barw szczęścia" Hubert będzie już pewny, że chce zostać ratownikiem jak jego ojciec! Na rodzinym obiedzie, który w ogrodzie urządzą Klara z Agatą (Natalia Zambrzycka), by zebrać wszystkich w jednym miejscu, Pyrka postanowi ogłosić bliskim co postanowił. Zaproszenie przyjmą także Iwona (Izabela Zwierzyńska) i Marek (Marcin Perchuć), którzy po raz pierwszy pojawią się razem po skandalu na chrzcinach ich córeczki Wioletki (Aurelia Żarnowiecka). Dziadkowie jednak puszczą to już w niepamięć.

Powrót Kasi do Barw szczęścia. Uratuje małżeństwo z Łukaszem przed rozwodem

Struzikowie w 2329 odcinku "Barw szczęścia" skupią się na Klarze i Hubercie. Tuż po tym jak usłyszą o planach wnuka na najbliższą przyszłość nie będą kryli swojego niezadowolenia. - To ciężki kawałek chleba... Pamiętam, jaki twój ojciec był zawsze wykończony. Zastanów się jeszcze. Myślałem, że raczej skupicie się teraz na rodzeństwie dla Marysi… - upomni ich Fryderyk.

Nie przegap: Barwy szczęścia. Powrót Kasi do Łukasza. Fatalne święta z mężem i synem - WIDEO

Także Teresa w 2329 odcinku "Barw szczęścia" zacznie domagać się od wnuków kolejnego dziecka. - No właśnie! Nie planujecie kolejnego dzidziusia? Nie ma co się zastanawiać, teraz jest najlepszy moment, żeby się jeszcze mogły razem bawić... Chcecie wychować jedynaczkę? - zwróci się do Klary i Huberta z wyrzutem, że nie chcą mieć drugiego dziecka!

Barwy szczęścia odc. 2329. Rodzina Pyrków z dziadkami - Teresa (Jolanta Lothe), Fryderyk (Paweł Nowisz)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2329. Rodzina Pyrków z dziadkami - Teresa (Jolanta Lothe), Fryderyk (Paweł Nowisz)
Barwy szczęścia, odc. 2321. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odc. 2321. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)
Barwy szczęścia, odc. 2321. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odc. 2321. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze