Barwy szczęścia, odcinek 2319: Stawicki umówi się z Anetą! Wreszcie dowie się dlaczego go nękała

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2319: Stawicki umówi się z Anetą! Wreszcie dowie się dlaczego go nękała

Barwy szczęścia, odcinek 2319: Stawicki umówi się z Anetą! Wreszcie dowie się dlaczego go nękała

2020-11-02 8:26

W 2319 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Aneta (Zofia Zborowska) wciąż będzie się łudziła, że ma jakieś szanse o Zbigniewa Stawickiego (Piotr Borowski). Mimo, że lekarz jest związany z Dominiką (Karolina Chapko). Zaprosi Stawickiego na niewinną randkę, aby wyjaśnić dlaczego go nękała, wmawiała mu flirt na portalu randkowym. Wszystkiemu winny będzie oczywiście Mikołaj Wianuszko (Kacper Młynarkiewicz) nieszczęśliwie zakochany w Anecie, który podszył się pod Zbyszka na "Swaterze". Wreszcie dentystka w 2319 odcinku "Barw szczęścia" ośmieli się powiedzieć Stawickiemy co do niego czuje. Co on na to?

"Barwy szczęścia" odcinek 2319 - wtorek, 3.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Po tym jak Aneta z "Barw szczęścia" dowie się od Mikołaja, że to on pisał do niej na "Swaterze" jako Zbyszek, Dylska zrozumie, że padła ofiarą podłej manipulacji. Zakochany w niej pacjent chciał w ten sposób odegrać się za to, że go odtrąciła. Jednak Aneta nadal będzie miała nadzieję, że ma jakieś szanse u Stawickiego. W 2319 odcinku "Barw szczęścia" umówi się z nim w "Feel Good" i w końcu zdradzi lekarzowi, w jaki sposób Mikołaj dotąd ją oszukiwał. Nie dość, że zadrwił z niej, to jeszcze podszywał się pod Zbyszka, co jest przecież karalne!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2321: Gej Darek zakochany w dziewczynie! Nie przyzna się Władkowi co go łączy z Gabrielą

Stawicki także przyzna się Anecie, że ostatnio miał dziwne spotkanie z Mikołajem. Mężczyzna kazał mu się trzymać od niej z daleka. W 2319 odcinku "Barw szczęścia" Dylska wyjaśni co jest między nią a pacjentem. - Wszystko co powiedział to jest kłamstwo. Nic mnie nigdy z nim nie łączyło. Jedynie to wyjście na sylwestra!- Liczył na więcej? - Tak i w ramach zemsty podszywał się pod ciebie na portalu randkowym... To dlatego do ciebie przyszłam. Byłam pewna, że jesteśmy umówieni…- Nie rozumiem. Czemu wybrał akurat mnie?

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Po chwili w 2319 odcinku "Barw szczęścia" dentystka wyzna za to, jak bardzo Stawicki jej się podoba – po cichu licząc na wzajemność. Reakcja chirurga na nowo jednak ją rozczaruje. - Schlebia mi to, że budzę twoje zainteresowanie, ale… w tej chwili wolałbym pomówić o tym nieszczęsnym Mikołaju! Myślę, że trzeba zawiadomić policję. Kradzież tożsamości to poważna sprawa... Zwłaszcza jeśli miała służyć nękaniu innej osoby!- A ty nie czujesz się oszukany? - Myślałem raczej o tobie. - Dziękuję to miłe...- Możesz jutro złożyć zawiadomienie, mogę być świadkiem! - zapewni Zbigniew.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2319: Ksawery pozbędzie się Paulinki! Zemsta 7-latka na siostrze za ślub Łukasza z jej matką

Randka Stawickiego z Anetą w 2319 odcinku "Barw szczęścia" odbędzie się w tajemnicy przed Dominiką, która nie będzie miała pojęcia z kim i dlaczego spotyka się jej ukochany.

Barwy szczęścia odc. 2319. Aneta Dylska (Zofia Zborowska), Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2319. Aneta Dylska (Zofia Zborowska), Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski)
Barwy szczęścia odc. 2319. Aneta Dylska (Zofia Zborowska), Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2319. Aneta Dylska (Zofia Zborowska), Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski)
Barwy szczęścia odc. 2319. Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2319. Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze