Barwy szczęścia, odcinek 2319: Ksawery pozbędzie się Paulinki! Zemsta 7-latka na siostrze za ślub Łukasza z jej matką

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2319: Ksawery pozbędzie się Paulinki! Zemsta 7-latka na siostrze za ślub Łukasza z jej matką

Barwy szczęścia, odcinek 2319: Ksawery pozbędzie się Paulinki! Zemsta 7-latka na siostrze za ślub Łukasza z jej matką

2020-11-02 20:38

W 2319 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Ksawery (Bartosz Gruchot) wreszcie pozna prawdę o Paulince (Lena Jastrzębska). 7-letni syn Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) dowie się od najlepszej przyjaciółki, że jest jego siostrą, córką jego taty. Dla chłopca będzie to bolesny cios. Zwłaszcza, że Paulinka w 2319 odcinku "Barw szczęścia" pochwali się jeszcze ślubem Łukasza i swojej mamy Izy Małek (Agnieszka Warchulska). Oburzony Ksawery nie zniesie tych słów. Postanowi pozbyć się siostry, zamykając ją w składziku. Co się stanie z Paulinką?

"Barwy szczęścia" odcinek 2319 - wtorek, 3.11.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Przez długi czas w "Barwach szczęścia" Łukasz nie miał odwagi powiedzieć Paulince, że jest jego córką. Zrobił to wbrew Kasi, a ta decyzja pociągnęła za sobą fatalne skutki. Żona Łukasza wyjechała na Sycylię. Rozstała się z ukochanym, bo nie mogła znieść myśli, że mąż zawiódł jej zaufanie, że naraził całą ich rodzinę na trudne przejścia. Bo obecność Paulinki w ich życiu uznała za zagrożenie dla ich małżeńskiej sielanki. Nie poradziła sobie z faktem, że mąż ma drugie dziecko, z inną kobietą.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2320: Hubert uratuje życie małemu Grzesiowi. Masakra na urodzinach dziecka

W 2319 odcinku "Barw szczęścia" Paulinka zamieszka z Łukaszem, bo Iza wyjedzie realizować ważny projekt artystyczny. I choć Sadowski znajdzie sposób, by wyjaśnić synowi obecność przyjaciółki w ich domu, to sytuacja wymknie się spod kontroli podczas z pozoru niewinnej zabawy. Ksawery i Paulinka zakradną się do składziku dziadka Stefana (Krzysztof Kiersznowski) gdzie urządzą sobie mecz piłkarzyków. Pod wpływem chwili dziewczynka powie 7-latki, że jest jej bratem. Syn Kasi i Łukasza będzie w szoku. - Moja mama ożeni się z tatą - pochwali się Paulinka.

 - A moja mama…? - zapyta przerażony Ksawery. - Rozwiedzie się z nim i sobie gdzieś pojedzie już na zawsze! Nie lubię jej! Od słowa do słowa w 2319 odcinku "Barw szczęścia" rodzeństwo ostro się pokłóci.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Tego dla Ksawerego będzie za wiele! Wściekły i oburzony słowami Paulinki w 2319 odcinku "Barw szczęścia" postanowi się jej pozbyć. Zamknie siostrę w składziku i nikomu nie powie co się z nią stało! Nie dbając o to, jak bardzo Paulinka jest przerażona i że w lodowatym składziku wcale nie jest bezpieczna. Ucieknie do Łukasza i Stefana, którzy z przerażeniem odkryją, że Paulinka zniknęła. Niczego nieświadomy Sadowski w panice zacznie szukać córki. Jednak Ksawery będzie milczał jak zaklęty.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2318: To nie Stawicki podrywa Anetę na portalu randkowym! Kto się podszywa za Zbyszka?

Barwy szczęścia odc. 2319. Ksawery (Bartosz Gruchot), Paulinka (Lena Jastrzębska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2319. Ksawery (Bartosz Gruchot), Paulinka (Lena Jastrzębska)
Barwy szczęścia odc. 2319. Ksawery (Bartosz Gruchot), Paulinka (Lena Jastrzębska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2319. Ksawery (Bartosz Gruchot), Paulinka (Lena Jastrzębska)
Barwy szczęścia odc. 2319. Paulinka (Lena Jastrzębska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2319. Paulinka (Lena Jastrzębska)
Barwy szczęścia odc. 2319. Ksawery (Bartosz Gruchot)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2319. Ksawery (Bartosz Gruchot)
Barwy szczęścia odc. 2320. Łukasz (Michał Rolnicki), Ksawery (Bartosz Gruchot)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2320. Łukasz (Michał Rolnicki), Ksawery (Bartosz Gruchot)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze