Barwy szczęścia, odcinek 2316: Stawicki oskarży Bożenę o włamanie i nękanie Dominiki - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2316: Stawicki oskarży Bożenę o włamanie i nękanie Dominiki - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odcinek 2316: Stawicki oskarży Bożenę o włamanie i nękanie Dominiki - ZWIASTUN

2020-10-29 12:11

W 2316 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) pożałuje, że wtykała nos w nie swoje sprawy i nieproszona weszła do domu Zbigniewa Stawickiego (Piotr Borowski). Bo lekarz, który kiedyś chciał ją uwieść, teraz stanie się największym wrogiem Stańskiej. Przekonany, że to ona jest tajemniczym prześladowcą, który ostatnio kręcił się wokół niego i Dominiki (Karolina Chapko) w 2316 odcinku "Barw szczęścia" urządzi dziką awanturę Bożenie i Brunowi (Lesław Żurek) w ich hotelu. Oskarży ją, że dręczy Dominikę i zagrozi wezwaniem policji. Jak Bożena wyjaśni tę fatalną pomyłkę? Zobaczcie ZWIASTUN!

"Barwy szczęścia" odcinek 2316 - czwartek, 29.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Problemy Bożeny z "Barw szczęścia" zaczną się po jej niefortunnej wizycie w domu Stawickiego i Dominiki. Choć chciała tylko pomóc kochance lekarza, bo zaniepokoiły ją dziwne wydarzenia przy rezydencji, to Dominika uznała, że Bożena wdarła się do środka, bo ją prześladuje i obserwuje od kilku dni. Oczywiście o wszystkim opowiedziała Zbyszkowi, który w 2316 odcinku "Barw szczęścia" skonfrontuje się ze Stańską.

Zamiast jednak spokojnie wyjaśnić po co zjawiła w jego domu, da się ponieść emocjom i rzuci jej w twarz wstrętne oskarżenia. - Nie wstyd ci dręczyć moją dziewczynę?! - oczerni ją Stawicki w 2316 odcinku "Barw szczęścia" w obecności Bruna oraz rodziców - Tomasza (Kazimierz Mazur) i Amelii (Stanisława Celińska).

- Chyba powinien pan już wyjść! Oskarżenia wobec mojej żony są absurdalne! - Bruno od razu stanie w obronie Bożeny. Tak samo jak jej ojciec, który w 2316 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie przebierał w słowach. - Jak pan śmie przychodzić tutaj i obrażać moją córkę, co pana napadło?!- Możemy jeszcze jakoś panu pomóc? - zapyta Bruno grzecznie wypraszając gościa z hotelu.

Ale Stawicki w 2316 odcinku "Barw szczęścia" nie odpuści, nadal próbując udowodnić, że Bożena ma złe intencje. - Pana żona przestraszyła moją dziewczynę w naszym własnym domu!- Nie, w ogóle tak nie było! - Stańska w końcu sama zacznie się bronić. - Weszła jak do siebie, mógłbym to uznać za włamanie! - przerwie jej Zbigniew.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2319: Ksawery pozbędzie się Paulinki! Zemsta 7-latka na siostrze za ślub Łukasza z jej matką

Przerażona oskarżeniami Bożena w 2316 odcinku "Barw szczęścia" wyjaśni jak było naprawdę i skąd to całe nieporozumienie. - Po prostu przechodziłam z zakupami. Drzwi były otwarte, weszłam, myślałam, że coś się stało... To są nawyki z mojej starej pracy!- Ciekawe, była pani zawodową stalkerką?- Co?! No to już jest przesada!

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2320: Hubert uratuje życie małemu Grzesiowi. Masakra na urodzinach dziecka

Bruno nie będzie dłużej słuchał tych bredni i sięgnie po bardziej zdecydowane metody. W 2316 odcinku "Barw szczęścia" Zagrozi Stawickiemu policją! - Wyjdzie pan, czy mam wezwać policję? Już raz był pan agresywny! Drugi raz policja nie będzie tak wyrozumiała!- To ja to zgłoszę na policję! Mam nadzieję, że więcej nie zobaczę cię w pobliżu mojego domu! - rzuci na odchodne Zbigniew. 

Barwy szczęścia odc. 2316. Bożena (Marieta Żukowska), Tomasz (Kazimierz Mazur)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2316. Bożena (Marieta Żukowska), Tomasz (Kazimierz Mazur)
Barwy szczęścia odc. 2316. Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek), Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz (Kazimierz Mazur)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2316. Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek), Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz (Kazimierz Mazur)
Barwy szczęścia odc. 2316. Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek), Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz (Kazimierz Mazur)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2316. Bożena (Marieta Żukowska), Bruno (Lesław Żurek), Amelia (Stanisława Celińska), Tomasz (Kazimierz Mazur)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze