Barwy szczęścia, odcinek 2309: Patryk pobije szefa Agaty! Ściągnie na nią straszną zemstę

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2309: Patryk pobije szefa Agaty! Ściągnie na nią straszną zemstę

Barwy szczęścia, odcinek 2309: Patryk pobije szefa Agaty! Ściągnie na nią straszną zemstę

2020-10-09 16:58

W 2309 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) nie wytrzyma, bo nie będzie mógł patrzeć jak Agata (Natalia Zambrzycka) jest dręczona w pracy za romans z Romanowskim (Maciej Jachowski). Gotowy na bójkę z szefem narzeczonej zaczai się nad Andrzeja przed firmą! Tymczasem prawdziwa kochanka szefa, Mika (Ewa Mosakowska) w 2309 odcinku "Barw szczęścia" będzie próbowała odzyskać sympatię Agaty. I znów się z nią zaprzyjaźnić. Plotki o Pyrce, która zostanie nazwana "Pyrka - zdzirka" nie ucichną.

"Barwy szczęścia" odcinek 2309 - poniedziałek, 19.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Romans, w który w serialu "Barwy szczęścia" została wkręcona Agata Pyrka zniszczy jej życie i karierę w "Fit Zdrowie"! Nie dość, że straci reputację i zostanie zdegradowana na gorzej płatne stanowisko, to jeszcze stanie się obiektem ohydnych drwin wszystkich kolegów. Wyzywana "Pyrka - zdzirka" nie poradzi sobie sama. A do tego Mika ani myśli przyznać się do tego, że to z nią romansuje Romanowski. W 2309 odcinku "Barw szczęścia" zakłamana koleżanka spróbuje odzyskać jej sympatię, lecz Agata zażąda, żeby wreszcie powiedziała prawdę o tym, co ją łączy z Andrzejem. Kochanka szefa jednak tego nie zrobi.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2312: Stawicki na seks randce z Anetą! Zdradzi Dominikę?

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Wobec tego w 2309 odcinku "Barw szczęścia" do akcji wkroczy Patryk, wściekły, że Agata cierpi przez Romanowskiego i Mikę! Zjawi się przed siedzibą "Fit Zdrowie", żeby stanąć twarzą w twarz z szefem Agaty. Gotowy na bójkę z draniem, który naraził na szwank jej dobre imię i ich związek! Będzie zdolny do tego, by naprawdę załatwić Andrzeja. Jedyne co go powstrzyma, to strach, że ta bójka może się odbić na Agacie. 

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Darek już nie będzie gejem! Znów zakocha się w dawnej dziewczynie

Bo Romanowski w 2309 odcinku "Barw szczęścia" pokaże Patrykowi, że jest zdolny do wszystkiego, żeby jego romans nie wyszedł na jaw. Nawet jeśli to oznacza dręczenie Pyrki, zmuszanie jej, by nadal go kryła przed całą firmą. Atak Patryka może się też wiązać z okrutną zemstą szefa!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze