Barwy szczęścia, odcinek 2308: Stawicki upokorzy Dominikę! Wyśmieje nawet jej przyjaciół z nizin społecznych

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2308: Stawicki upokorzy Dominikę! Wyśmieje nawet jej przyjaciół z nizin społecznych

Barwy szczęścia, odcinek 2308: Stawicki upokorzy Dominikę! Wyśmieje nawet jej przyjaciół z nizin społecznych

2020-10-16 9:04

W 2308 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki (Piotr Borowski) znów upokorzy Dominikę (Karolina Chapko). Kiedy partnerka będzie pakować jego walizkę na zagraniczny wyjazd, da jej do zrozumienia, że jest nieudacznicą i nie umie pakować drogich garniturów jak należy. Pod jego nieobecność Dominika zaplanuje zaprosić swoich znajomych. By czuli się komfortowo w willi lekarza, postanowi zrezygnować z zastawy i przyjąć ich w luźnej atmosferze. W 2308 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki będzie ogromnie zdziwiony jaki poziom reprezentuje partnerka i jej znajomi. Co powie, że kobieta nieomal zaleje się łzami?

"Barwy szczęścia" odcinek 2308 - piątek, 16.10.2020 o godz. 20:10 w TVP2

W 2308 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki wyjedzie z domu w podróż służbową, dlatego będzie oczekiwał, że Dominika spakuje jego drogie ubrania tak, jak należy. Zdziwi się kiedy zobaczy, że kobieta nie umie dobrze zapakować garnituru. Zwróci jej uwagę, a ona poczuje się jak pani do pomocy, a nie partnerka. Zresztą to nie pierwszy raz kiedy Dominika wejdzie w rolę kury domowej, która mu usługuje. W 2308 odcinku "Barw szczęścia" to nie będzie jednak najgorsze. Chociaż Zbigniew zapewni, że nie ma nic przeciwko znajomym Dominiki w jego domu, da do zrozumienia, że jest to dla niego hołota. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2313: Iwona zdradzi Marka! Dawna miłość zwali ją z nóg

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2308 odcinku "Barw szczęścia" Dominika zamówi dla swoich gości catering. Ku zdziwieniu partnera, nie przełoży jedzenia na talerze. 

- Zostawisz na tym plastiku? - Zapyta z pogardą Zbigniew.

- Nie przejmuj się, moim znajomym nie będzie to przeszkadzać. - Dominika wyjaśni, że jej znajomi nie są wymagający. 

- (...) Ale obiecaj mi, że jak przyjdą moi goście, to nie podasz im przystawek na folii...

- Wszystko będzie na porcelanie - rzuci z ironią Dominika w 2308 odcinku "Barw szczęścia". 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2318: Greta zginie?! Jowita będzie winna jej śmierci, ale to Alan zabije sutenerkę

W 2308 odcinku "Barw szczęścia" Stawicki da do zrozumienia, że znajomi Dominiki to dla niego niziny społeczne. Sam obraca się w towarzystwie bogatych i znanych osób, dlatego nie jest entuzjastycznie nastawiony do innych ludzi. Co więcej, powie wprost, że nie chce, aby jego znajomi spotykali się w jednym czasie i miejscu ze znajomymi Dominiki. Kobieta w 2308 odcinku "Barw szczęścia" znów poczuje się gorsza. Kiedy przyjdą goście, będzie chciała jak najszybciej pozbyć się Zbigniewa z domu. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze