Barwy szczęścia, odcinek 2300: Koniec związku Pawła i Miriam. Przyzna się jej do kłamstwa

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2300: Koniec związku Pawła i Miriam. Przyzna się jej do kłamstwa

Barwy szczęścia, odcinek 2300: Koniec związku Pawła i Miriam. Przyzna się jej do kłamstwa

2020-10-06 19:43

W 2300 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Paweł (Mateusz Rzeźniczak) zwierzy się Patrykowi (Konrad Skolimowski), że ma dość ukrywania prawdy przed Miriam (Sandra Herbich). Piasecki ma wielkie wyrzuty sumienia okłamując Miriam, że pod jej nieobecność był wobec niej w porządku. Tymczasem wybrał się na całonocną imprezę i wypił stanowczo zbyt dużo alkoholu. Błagał też Patryka, aby ten nie wydał go przed dziewczyną. W 2300 odcinku "Barw szczęścia" stwierdzi, że nie może dalej udawać. Przyzna się Miriam co zaszło tamtej nocy. Czy to będzie definitywny koniec ich związku?

"Barwy szczęścia" odcinek 2300 - wtorek, 6.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2300 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Paweł będzie miał wyrzuty sumienia, że wciągnął Patryka w swoje kłamstwa. Kolega krył go, kiedy martwiąca się Miriam wydzwaniała do niego szukając Pawła. Jezierski wytłumaczył jej, że wie gdzie jest Piasecki i spędził noc u niego. Tymczasem nikt tak naprawdę nie miał kontaktu z imprezowiczem. Okazało się, że Paweł chciał poczuć dawkę adrenaliny i całą noc imprezował ze znajomymi, nie stroniąc od alkoholu. W 2300 odcinku serialu "Barwy szczęścia" stwierdzi, że Miriam musi znać prawdę, że wcale nie czekał grzecznie na jej powrót z Tel Awiwu.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2300: Stawicki zapłaci Dominice za usługiwanie. Będzie chciał ją przekupić

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

W 2300 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Paweł zwierzy się Patrykowi.

- Ja wiem, że moje zachowanie wtedy było słabe, ale chciałem tylko spróbować. Teraz wiem, że nie chcę wracać do mojego starego życia, wolę spokój z Miriam. Dlatego stwierdziłem, że po prostu się jej przyznam i szczerze powiem, że wtedy zabalowałem. Nie musisz już mnie dłużej kryć - powie Paweł.

Patryk odetchnie z ulgą w 2300 odcinku serialu "Barwy szczęścia", bo początkowo myślał, że kolega nie spędził tamtej nocy sam.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2300: Agata napadnięta przez żonę szefa! Patryk jej nie uwierzy

W 2300 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Patryk wesprze kolegę w decyzji. Paweł uzna, że nie chce już dłużej być typem imprezowicza i woli ustatkować się z Miriam. Wspomni jednak, że boi się ślubu i bycia mężem. Jak zareaguje dziewczyna na to, że jej narzeczony ją okłamał? W 2300 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Paweł podejmie ważną decyzję, ale jakie będą jej skutki? Dowiemy się już wkrótce z odcinków "Barw szczęścia".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze