Barwy szczęścia, odcinek 2299: Trudna decyzja Józka w obliczu śmiertelnej choroby. Życie brata Jonasza będzie w jego rękach

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2299: Trudna decyzja Józka w obliczu śmiertelnej choroby. Życie brata Jonasza będzie w jego rękach

Barwy szczęścia, odcinek 2299: Trudna decyzja Józka w obliczu śmiertelnej choroby. Życie brata Jonasza będzie w jego rękach

2020-10-01 15:12

W 2299 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Józek Sałatka (Patryk Pniewski) będzie musiał podjąć najtrudniejszą decyzję w życiu. Jego kariera w Niemczech i plany na przyszłość legną w gruzach kiedy młodszy brat Jonasz (Bartosz Włodarczyk) ciężko zachoruje i będzie wymagał przeszczepu nerki. A jedynym możliwym dawcą w 2299 odcinku "Barw szczęścia" okaże się właśnie Józek. To ojciec Sałatków, Janusz (Andrzej Bienias) poprosi Józka, żeby uratował brata. Nawet kosztem własnego życia i zdrowia.

"Barwy szczęścia" odcinek 2299 - poniedziałek, 5.10.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2299 odcinku "Barw szczęścia" Józek zjawi się w szpitalu u śmiertelnie chorego Jonasza, tym po tym jak dowiedział się, że stan jego brata jest krytyczny i konieczna będzie operacja ratująca życia. Gdy lekarze zaczną kolejne badania, ojciec Sałatków będzie załamany.- Tu nie ma dobrych rozwiązań, Józek... Jeśli cię odrzucą, to Jonek ma niewielkie szanse. A jeśli oddasz mu nerkę, to twoje życie się całkowicie zmieni… - powie ze łzami w oczach Janusz. Tym samym niejako wymusi na Józku zgodę na pobranie od niego nerki dla brata.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2301: Józek odda nerkę choremu bratu Jonaszowi. Tragiczny finał przeszczepu

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Rodzina Małgorzaty i Jerzego się powiększy! Nie poradzi sobie w nowej roli

Tymczasem Darek w 2299 odcinku "Barw szczęścia" spróbuje uświadomić przyjacielowi, jak wiele ryzykuje. Bo przeszczep może Jonasza uratować... ale za to jemu zrujnować i karierę, i zdrowie. - Bycie dawcą to poważna decyzja.Józek wspomni o tym, że sam kiedyś może zachorować. Zresztą nie tylko on, ale także jego córka Julcia (Julia Staniszewska). - Myślisz, że tego nie wiem? W naszej rodzinie były już przypadki choroby nerek, Jonek nie jest pierwszy.- Czyli jesteś w grupie ryzyka…- Mam zdrowie nerki. Tyle tylko, że oddanie jednej z nich oznacza dla mnie minimum trzy miesiące bez treningów i meczy…- Czyli do końca sezonu klub nie będzie miał z ciebie pożytku.- Mogą mnie wyrzucić.- Niestety, wszystko jest możliwe. Dali za ciebie kupę szmalu i nie mają dobrego następcy... - wyjaśni Darek.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2307: Sabina zakochana w alkoholiku Damianie, ale on woli inną. Nie uwolni się od bolesnej przeszłości

W tym momencie w 2299 odcinku "Barw szczęścia" Józek uświadomi sobie, że życie Jonasza stoi na szali razem z jego przyszłością i szczęściem całej jego rodziny. - Czyli co? Mam poświęcić życie brata dla kariery? Ty byś tak zrobił? Wbrew dobrym radom Darka tylko Józek będzie mógł zdecydować czy oddać Jonaszowi nerkę. I tym samym zaryzykować dla niego własne życie!

Barwy szczęścia odc. 2299 Józek Sałatka (Patryk Pniewski), jego ojciec Janusz (Andrzej Bienias), Jonasz (Bartosz Włodarczyk)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2299 Józek Sałatka (Patryk Pniewski), jego ojciec Janusz (Andrzej Bienias), Jonasz (Bartosz Włodarczyk)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze