Barwy szczęścia, odcinek 2293: Wypadek Emilki u Marczaków. Malwina nie wybaczy im krzywdy córki

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2293: Wypadek Emilki u Marczaków. Malwina nie wybaczy im krzywdy córki

Barwy szczęścia, odcinek 2293: Wypadek Emilki u Marczaków. Malwina nie wybaczy im krzywdy córki

2020-09-23 12:50

W 2293 odcinku serialu "Barwy szczęścia" rozegra się dramat u Marczaków, a Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzy (Bronisław Wrocławski) będą winni tragedii córki Malwiny (Joanna Gleń). Jej córka Emilka (Jessica Frankiewicz) będzie miała wypadek, bo w 2293 odcinku "Barw szczęścia" dziadkowie spuszczą ją na chwilę z oka i nie upilnują. Przerażający krzyk Emilki będzie zwiastował najgorsze!

"Barwy szczęścia" odcinek 2293 - piątek, 25.09.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2293 odcinku "Barw szczęścia" Malwinę i małżeństwo Marczaków czekają przerażające momenty. Od dawna kobieta walczy z byłym mężem Przemkiem (Dobromir Dymecki) o prawo opieki nad córką, a nieszczęśliwy wypadek, który rozegra się w domu Małgorzaty i Jerzego wcale jej tego nie ułatwi. Wręcz przeciwnie! Przemek będzie miał kolejny dowód na to, że Malwina nie nadaje się na matkę.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2294: Bożena wyjedzie do Kasi na Sycylię! Bruno nie zatrzyma żony przy sobie?

A zacznie się od tego, że w 2293 odcinku "Barw szczęścia" nowa kochanka byłego Malwiny, perfidna i bezczelna Wioletta Kurzajczyk (Joanna Król) podrzuci nagle Malwinie córkę. Wyjaśni zaskoczonej Brodzińskiej, że zostawi Emilkę, bo ma zabieg medycyny estetycznej, a tego dnia Przemek wyjedzie i nie będzie mógł się zająć dzieckiem.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!

Niestety w 2293 odcinku "Barw szczęścia" Malwina będzie musiała iść do pracy, więc wnuczką zajmują się Małgorzata i Jerzy. Marczakowie zapewnią Emilce troskliwą opiekę, choć trudny charakter dziewczynki da im się we znaki. Zwłaszcza Małgorzacie, kiedy będzie próbowała nauczyć córkę Malwiny robienia na drutach.

Sprawdź także: Barwy szczęścia. Darek już nie będzie gejem! Znów zakocha się w dawnej dziewczynie

Nic nie będzie zapowiadało tragedii aż do momentu kiedy w 2293 odcinku "Barw szczęścia" Jerzy zagotuje wodę na herbatę i straci na chwilę czujność. Emilka, korzystając z nieuwagi dorosłych, postanowi dziadkowi pomóc. Chwyci za czajnik i obleje się wrzątkiem! Jej krzyk usłyszy Malwina, która akurat wróci do domu. Obrażenia poparzonej Emilki będą bardzo poważne. I doprowadzą do zaostrzenia wojny Malwiny z Przemkiem i jego kochanką o córkę.

Barwy szczęścia odc. 2293. Malwina (Joanna Gleń), Emilka (Jessica Frankiewicz)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2293. Malwina (Joanna Gleń), Emilka (Jessica Frankiewicz)
Barwy szczęścia odc. 2293. Emilka (Jessica Frankiewicz), Jerzy (Bronisław Wrocławski), Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2293. Emilka (Jessica Frankiewicz), Jerzy (Bronisław Wrocławski), Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska)
Barwy szczęścia odc. 2293. Emilka (Jessica Frankiewicz), Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2293. Emilka (Jessica Frankiewicz), Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska)
Barwy szczęścia odc. 2293. Emilka (Jessica Frankiewicz)

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2293. Emilka (Jessica Frankiewicz)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze