Barwy szczęścia, odcinek 2291: Ojciec Patryka przekona go do trefnego biznesu. Razem z Agatą wpakują się w długi

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2291: Ojciec Patryka przekona go do trefnego biznesu. Razem z Agatą wpakują się w długi

Barwy szczęścia, odcinek 2291: Ojciec Patryka przekona go do trefnego biznesu. Razem z Agatą wpakują się w długi

2020-09-23 16:32

W 2291 odcinku "Barwy szczęścia" Jezierscy ponownie odwiedzą Agatę (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski). O ile Sławka (Ewelina Serafin) będzie znów maglować Agatę na temat diet, tak Kornel ((Jakub Bohosiewicz) spróbuje namówić syna na wspólny interes. Plan polegałby na tym, że Patryk musiałby wziąć duży kredyt na Galerię Win. Patryk podłapie pomysł i w 2291 odcinku serialu "Barwy szczęścia" spróbuje namówić do niego Agatę. Pyrka będzie negatywnie nastawiona do wydawania pieniędzy, których nie ma. Czy Patryk dopnie swego, a młodzi będą do końca życia spłacać długi?

"Barw szczęścia" odcinek 2291 - środa 23.09.2020, o godz. 20:10 w TVP2

W 2291 odcinku "Barw szczęścia" Kornel będzie przekonywał syna, że inwestycja w Galerię Win to świetny pomysł. Powie mu, że dogadał się ze Stańskim (Lesław Żurek), który udostępniłby lokum, a oni wyłożą pieniądze na inwestycję. Patryk będzie zaskoczony, bo ojciec doskonale wie, że nie mają takich pieniędzy. 

- Tato, ale my nie śpimy na pieniądzach - zauważy Patryk

- Ale możecie wziąć kredyt - będzie nalegał Kornel

- No wy też możecie

- Wiesz, że nie ufam bankom, a wy i tak mieliście wziąć kredyt, więc was ten problem nie dotyczy - stwierdzi ojciec Patryka w 2291 odcinku "Barw szczęścia"

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2291: Dominika odejdzie od Stawickiego? Kochanek nieźle ją załatwi, a Damian przewidzi najgorsze!

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

Kornel w 2291 odcinku "Barw szczęścia" nie odpuści. Będzie namawiał syna na inwestycję. Będzie widział, że Patryk podchodzi sceptycznie do pomysłu, więc zaszantażuje go emocjonalnie.

- Stański mi zaufał, obcy człowiek! Syn ojcu chyba tym bardziej powinien zaufać! - krzyknie zdenerwowany.

Te słowa w 2291 odcinku "Barw szczęścia" zakłują Patryka. Będzie próbował namówić narzeczoną na kredyt. Agata się wścieknie, bo nie będzie wierzyła w żadną korzyść z interesu.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2291: Szokująca decyzja Sławki. Nawet Agata nie powstrzyma matki Patryka

W 2291 odcinku "Barw szczęścia" Patryk spróbuje przekonać Agatę do swoich racji. Powie, że tylko krowa nie zmienia poglądów. Dziewczyna kompletnie się z nim nie zgadza. 

- Patryk, ja nie będę szastać kasą, której nie mam - powie zdenerwowana Agata.

Wygląda na to, że plan Kornela wprowadzi duże zamieszanie do życia Agaty i Patryka w 2291 odcinku "Barw szczęścia". Czy wezmą duży kredyt, którego nie będą mogli spłacić? Tego dowiemy się już wkrótce! 

Najnowsze