Barwy szczęścia, odcinek 2206: Bożena zostanie wdową! Dramatyczny finał wyjazdu Bruna do Chorwacji! - ZWIASTUN

2020-02-29 7:55 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2206: Bożena zostanie wdową! Dramatyczny finał wyjazdu Bruna do Chorwacji! - ZWIASTUN
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2206: Bożena zostanie wdową! Dramatyczny finał wyjazdu Bruna do Chorwacji! - ZWIASTUN

W 2206 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) zostanie wdową! Zapowiada się, że zobaczymy dramatyczny finał wyjazdu Bruna (Lesław Żurek) do Chorwacji... Do akcji wkroczy ostro teściowa (Stanisława Celińska), która oszaleje i za wszystkie nieszczęścia obwini synową i tajemniczego gościa hotelu - Stawickiego (Piotr Borowski)! Dramatyczny finał nowej pasji Bruna zobaczymy już w 2206 odcinku serialu "Barwy szczęścia"!

"Barwy szczęścia" odcinek 2206 - poniedziałek, 2.03.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2206 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bruno zrealizuje swoje marzenie i popłynie w końcu do Chorwacji! A Bożena zostanie „słomianą wdową", co będzie tylko początkiem dramatu.

Amelia od razu w 2206 odcinku serialu "Barwy szczęścia" zacznie się niepokoić o ukochanego synka. Pełna złych przeczuć teściowa Bożeny postanowi czujnie synową obserwować. I gdy przyłapie synową na rozmowie ze Stawickim, natychmiast wkroczy do akcji!

- Mały ten świat, prawda? Jakoś tak ciągle na siebie wpadacie…

To jednak Amelii w 2206 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nie wystarczy i urządzi lekarzowi prawdziwe, ostre przesłuchanie! Matka Bruna yrobi absolutnie wszystko, żeby ratować szczęście synka!

- Myślę, że mamy poważniejszy temat do omówienia… I chyba dobrze pan wie, co mam na myśli! - zaatakuje Amelia zagranicznego gościa hotelu Stańskich. Jakie wyjście w tej sytuacji będzie miała Bożena?

Bożena w 2206 odcinku "Barw szczęścia" poprosi Stawickiego, by... wyprowadził się z hotelu! To wszystko ze strachu przed nieobliczalną teściową. Czy Bruno wróci z Chorwacji zastanie pusty hotel, po którym błąkać się będzie jego wkurzona mama?