Barwy szczęścia, odcinek 2201: Nawrócony Sebastian będzie błagał byłą prostytutkę Dominikę, żeby do niego wróciła!

2020-02-21 17:27 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2201: Nawrócony Sebastian będzie błagał byłą striptizerkę Dominikę, żeby do niego wróciła!
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2201: Nawrócony Sebastian będzie błagał byłą striptizerkę Dominikę, żeby do niego wróciła!

W 2201 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sebastian (Kacper Krupski) wróci z pielgrzymki do męskiego klasztoru w Montserrat w Hiszpanii zupełnie odmieniony! Przejdzie tak głębokie nawrócenie, że teraz zapragnie znów być z Dominiką (Karolina Chapko), byłą prostytutką i striptizerką, z którą miał wziąć ślub. Po odwołaniu ślubu Kowalski próbował poderwać swoją szwagierkę Natalię (Maria Dejmek), lecz w 2201 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do wniosku, że to Dominika jest dla niego stworzona. I zacznie ją błagać, żeby do niego wróciła.

"Barwy szczęścia" odcinek 2201 - poniedziałek, 24.02.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Ślub Dominiki i Sebastiana z "Barw szczęścia" skończył się skandalem kiedy panna młoda przyznała się, że rozbierała się przed jednym z gości weselnych, Klemensem (Sebastian Perdek), u którego pracowała jako seks-sprzątaczka! Ich związek nie przetrwał tak ciężkiej próby. Później przez krótki czas Dominiki była z Klemensem, a Sebastian szukał szczęścia u Natalii. Wreszcie razem z przyjacielem, byłym księdzem Tadeuszem (Jakub Mróz), wyjechał do klasztoru w Hiszpanii!

Nie przegap: Barwy szczęścia. Zmiana emisji serialu po latach! Szokująca decyzja TVP

W 2201 odcinku "Barw szczęścia" Sebastian wróci z pielgrzymki i zjawi się w Feel Good. Będzie poruszony widokiem Dominiki, która pracuje tutaj jako kelnerka. Spotkanie z niedoszłą żoną będzie dla niego przełomową chwilą. Nawrócony Kowalski, po wielu dniach modlitwy i przemyśleń, postanowi zmienić swoje życie. Umówi się na nowo z Dominiką – gotów błagać ją, by do niego wróciła.

- Daliśmy się porwać namiętności... Zanim się dobrze poznaliśmy, już byliśmy w łóżku! A potem wszystko potoczyło się błyskawicznie. Nie daliśmy sobie szansy na prawdziwą miłość... A ona by przyszła. Ona ciągle może przyjść... Spróbujmy jeszcze raz. Uda nam się, zobaczysz! - zapewni Sebastian swoją byłą ukochaną w 2201 odcinku "Barw szczęścia".

Tyle tylko, że Dominika i bez pielgrzymki także przeszła przemianę i w 2201 odcinku "Barw szczęścia" nie uwierzy w zapewnienia Kowalskiego. - Nie ma już żadnych "nas"... Myśmy się rozstali, pamiętasz? - uśmiechnie się, po czym doda, że teraz chce być sama, niezależna od żadnego mężczyzny. Zbyt wiele wycierpiała przez Sebastiana, Klemensa i innych facetów, swoich dawnych klientów, którzy ją skrzywdzili!

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2201: Przerażające odkrycie Agaty w pracy! Zrobią z niej kozła ofiarnego

Barwy szczęścia, odc. 2106. Sebastian (Kacper Krupski), Dominika (Karolina Chapko)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2106. Sebastian (Kacper Krupski), Dominika (Karolina Chapko)
Najnowsze