Barwy szczęścia, odcinek 2195: Regina ciężko chora. Franek zauważy niepokojące objawy choroby - ZWIASTUN

2020-02-13 20:03 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2195: Regina ciężko chora. Franek zauważy niepokojące objawy choroby - ZWIASTUN
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2195: Regina ciężko chora. Franek pierwszy zauważy niepokojące objawy choroby

Co dolega Reginie (Kamila Kamińska) w serialu "Barwy szczęścia"? Od jakiegoś czasu pianistka cierpi na bóle nadgarstków, na które nie działają żadne leki! W 2195 odcinku "Barw szczęścia" Franek (Mateusz Banasiuk) zauważy, że z Reginą dzieje się coś złego, że ból może być objawem choroby. Ona jednak zlekceważy ostrzeżenia ukochanego. i w 2195 odcinku "Barw szczęścia" pomocy poszuka tylko u masażysty. Na co będzie chora Regina?

"Barwy szczęścia" odcinek 2195 - piątek, 14.02.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Regina z "Barw szczęścia" choruje, ale zajęta przygotowaniami do konkursu pianistycznego nie dopuszcza myśli, że może dolegać jej coś poważnego. Nie dość, że będzie cierpiała z powodu bólu nadgarstków to w 2195 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie jeszcze stres czy razem z Remkiem (Piotr Sędkowski) zakwalifikują się do konkursu.

Po niemal nieprzespanej nocy w 2195 odcinku "Barw szczęścia" Franek zauważy, że z jego dziewczyną dzieje się coś złego. Najpierw jednak pomyśli, że to nerwy z powodu konkursu. - Na początku sprawiało mi to przyjemność, a teraz jestem zmęczona... - wyjaśni Regina.
- Nadal bolą cię nadgarstki?
- Trochę...
- To może przydałby ci się masaż? - zaproponuje Franek i zacznie rozbierać Reginę. Ona jednak szybko ostudzi jego zapędy. - Ale leczniczy, a nie erotyczny... - odpowie.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2196: Bruno zdradzi Bożenę z tajemniczą Heleną? Będzie miał ochotę na więcej! ZWIASTUN

Podczas wspólnego śniadania w 2195 odcinku "Barw szczęścia" Regina upuści i zbije szklankę. Nie będzie w stanie zapanować nad swoją dłonią. - Oboje wiemy, że to nie jest rozkojarzenie. Nie jesteś w stanie utrzymać szklanki. Musisz iść do lekarza! - stwierdzi Franek, lecz Regina znów zacznie szukać innego wytłumaczenia.
- Ale takie bóle przy tak intensywnych ćwiczeniach to jest zupełnie normalne.
- Czekaj...
- Dobrze, poproszę Hermana, żeby mi rozmasował ręce...

Masażysta Herman (Maciej Raniszewski) w 2195 odcinku "Barw szczęścia" stwierdzi, że dłonie, a zwłaszcza nadgarstki Reginy są mocno spuchnięte, a to może oznaczać stan zapalny. Natychmiast wyśle ją do lekarza.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2195: Starcie Kasi z Izą. Matka córki Łukasza powie jej o swoich uczuciach - ZWIASTUN

Co będzie dalej z Reginą w "Barwach szczęścia"? Czekają ją poważne problemy, bo straci nagle władzę w chorej dłoni. Podczas wizyty u lekarza dowie się, że  jeśli nie przerwie ćwiczeń i nie zacznie ręki oszczędzać, może zostać kaleką.
- To jest poważne schorzenie... Nieleczone może prowadzić nawet do zaniku mięśni i niedowładu dłoni!

Barwy szczęścia odc. 2195. Regina (Kamila Kamińska)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2195. Regina (Kamila Kamińska)
Barwy szczęścia odc. 2195. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2195. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)
Barwy szczęścia odc. 2200. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2200. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)
Barwy szczęścia odc. 2186. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2186. Regina (Kamila Kamińska), Franek (Mateusz Banasiuk)