Barwy szczęścia, odcinek 2195: Starcie Kasi z Izą. Matka córki Łukasza powie jej o swoich uczuciach - ZWIASTUN

2020-02-13 20:04 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2195: Starcie Kasi z Izą. Matka córki Łukasza powie jej o swoich uczuciach - ZWIASTUN
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odcinek 2195: Starcie Kasi z Izą. Matka córki Łukasza powie jej o swoich uczuciach - ZWIASTUN

W 2195 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) odwiedzi Izę (Agnieszka Warchulska) w jej mieszkaniu. Małek nie spodziewa się wizyty Sadowskiej, która nie pała do niej sympatią. Bohaterki "Barw szczęścia" po raz pierwszy szczerze ze sobą porozmawiają. Iza powie Kasi o swoich uczuciach wobec Łukasza (Michał Rolnicki)! Sprawdź, co wydarzy się w 2195 odcinku.

"Barwy szczęścia" odcinek 2195 - piątek, 14.02.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Kasia z serialu "Barwy szczęścia" w 2195 odcinku zdecyduje się na rozmowę z Izą. Dopadną ją wyrzuty sumienia. W poprzednich odcinkach postawiła Łukasza (Michał Rolnicki) pod ścianą. Kazała mu przekazać Małek, że to koniec spotkań ich dzieci. W efekcie Iza w "Barwach szczęścia" zdecydowała się na wyprowadzkę, a Łukasz zaczął mieć za złe żonie, że do tego doprowadziła.

CZYTAJ >>> Barwy szczęścia, odcinek 2195: Łukasz wyładuje się na Kasi! Zrzuci na nią winę za stratę córki

W 2195 odcinku okaże się jednak, że sytuacja wygląda z goła inaczej. Kasia w serialu "Barwy szczęścia" złoży Małek niezapowiedzianą wizytę w jej mieszkaniu. Spyta, czy mogą porozmawiać. Iza oczywiście nie będzie miała nic przeciwko. Sadowska opowie jej wszystko: od poczęcia Ksawerego (Bartosz Gruchot) dzięki in-vitro, przez jego chorobą, poszukiwania Łukasza i początek ich miłości.

- Tak, na początku było nam bardzo ciężko. (...) Myślę, że to nas zbliżyło - podsumuje Kasia w serialu "Barwy szczęścia".
- To zrozumiałe. Taka choroba bardzo zbliża ludzi.
- Tak jak ciebie i Łukasza...
- Kasiu, ja naprawdę nigdy nie chciałam stanąć między wami. Sprawy się pokomplikowały, Paulinka bardzo polubiła Ksawerego.
- Z wzajemnością. Ja mu jeszcze nie powiedziałam, że wyjeżdżacie. Nie wiem, jak on to przyjmie. Mam potworne wyrzuty sumienia.
- Zupełnie niepotrzebnie. To jest moja decyzja, ten wyjazd - zapewni ją Iza. Czy w 2195 odcinku bohaterki dojdą do konsensusu?

Najnowsze