Barwy szczęścia, odcinek 2195: Łukasz wyładuje się na Kasi! Zrzuci na nią winę za stratę córki

2020-02-13 7:19 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2195: Łukasz wyładuje się na Kasi! Zrzuci na nią winę za stratę córki
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odcinek 2195: Łukasz wyładuje się na Kasi! Zrzuci na nią winę za stratę córki

W 2195 odcinku Łukasz (Michał Rolnicki) w serialu "Barwy szczęścia" wybuchnie! Wyładuje się na Kasi (Katarzyna Glinka), która będzie obwiniać się o wyjazd Izy (Agnieszka Warchulska) i Paulinki (Lena Jastrzębska) do Krakowa. Sadowski z serialu "Barwy szczęścia" bardzo źle zniesie rozstanie z córką. Co zrobi Kasia? Sprawdź, co wydarzy się w 2195 odcinku.

"Barwy szczęścia" odcinek 2195 - piątek, 14.02.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2195 odcinku Kasia w serialu "Barwy szczęścia" pozbędzie się Izy z życia Łukasza! W poprzedzających odcinkach Sadowska powie mężowi, żeby porozmawiał z Izą, że więcej nie mogą się spotykać. W efekcie Małek podejmie decyzję o wyjeździe do Krakowa. Łukasz w "Barwach szczęścia" będzie musiał pożegnać się z córką!

Kasia w 2195 odcinku obudzi się z ogromnym bólem głowy i zacznie narzekać na hałaśliwy remont mający miejsce w starym mieszkaniu Piotra (Piotr Jankowski), kupionym przez Jaworskiego (Jacek Kałucki). Mąż nie okaże jej współczucia.

- Trudno, żeby Jaworski znał plany wszystkich sąsiadów! - naskoczy na nią Łukasz. - A poza tym, wywiesił kartkę z informacja i przeprosinami, że musi wykonać pilną robotę.
- A co ty jesteś taki zły?
- Wydaje ci się. Po prostu tłumaczę ci, że robotnicy od rana pracują. Tyle. W sumie nie oni jedni. Też muszę iść do pracy, cześć! - Sadowski w serialu "Barwy szczęścia" trzaśnie drzwiami. Podświadomie będzie obwiniał ją za stratę córki...

Kasia po jego wyjściu zacznie mieć ogromne wyrzuty sumienia. Bohaterka "Barw szczęścia" sama zacznie obwiniać się o wypędzenie Izy z Warszawy.
- Iza wyjeżdża z mojego powodu - pożali się Bożenie (Marieta Żukowska) w 2195 odcinku. - Czuję, że wszyscy mnie o to obwiniają. (...) To ja poprosiłam Łukasza, żeby z nią porozmawiał. Tylko on nie podsuwał jej takiego rozwiązania...
- Może nie potrafiła postąpić inaczej. Spójrz na nią łagodniej, chociaż raz. Ona nie robi tego tylko dla siebie, ale i dla was - Stańska spróbuje uspokoić przyjaciółkę. 

Pomimo to skruszona Kasia w 2195 odcinku "Barw szczęścia" złoży Izie niezapodziewaną wizytę. Dojdzie do szczerej rozmowy. Iza zapewni Sadowską, że podjęła decyzję o wyprowadzce niezależnie od jej rozmowy z Łukaszem. Kasia zaskoczy byłą rywalkę i zaprosi ją oraz Paulinkę do siebie. Łukasz i Ksawery (Bartosz Gruchot) będą mieć nie lada niespodziankę! 

- Kasia... Dziękuję, że pozwoliłaś nam się pożegnać. Kocham cię, wiesz? - wieczorem Sadowski w serialu "Barwy szczęścia" wyrazi żonie ogromną wdzięczność za ten gest.

Najnowsze