Barwy szczęścia, odcinek 2176: Madzia rzuci Kacpra po seksie. Opisze ich pierwszy raz w internecie

2019-12-23 12:13 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2176: Madzia rzuci Kacpra po seksie. Opisze ich pierwszy raz w internecie
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2176: Madzia rzuci Kacpra po seksie. Opisze ich pierwszy raz w internecie

W 2176 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kacper (Jakub Szlachetka) i Madza Natalia Sierzputowska) przeżyją swój pierwszy seks... i natychmiast rozstaną się! Co pójdzie nie tak? To Madzia najpierw upubliczni intymne sprawy ich dwojga, a następnie zrzuci całą winę na Kacpra i rzuci go! Jak sobie poradzi z taką dawką emocji chłopak z Zespołem Aspargera? Przekonamy się już w 2176 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2176 - poniedziałek, 20.01.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Madzia i Kacper w 2175 odcinku serialu "Barwy szczęścia" przeżyją swój pierwszy pierwszy seks! Dla Kacpra będzie to pierwszy raz w ogóle - Madzie rozdziewiczy swojego chłopaka. Modzi zdecydują się na ten krok, zachęceni przez Małgorzatę (Adrianna Biedrzyńska) i Jerezego, którzy życą im "Dobrej zabawy!" i zostawią prezerwatywy.

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2177: Bruno za plecami Bożeny znajdzie sobie inną. Pozna ją w internecie!

Niestety, Madzia w 2176 odcinku serialu "Barwy szczęścia" nie weźmie pod uwagę, że chłopak może mocno przeżyć swoją inicjację i już z samego rana opublikuje wszystkie pikantne szczegóły nocy ze swoim chłopakiem w sieci! Nie będzie to tez pierwszy raz, kiedy Kacper pojawi się w internecie w kontekście seksualnym... Czy Madzia zapomni o tym,?

Jak podaje "Świat seriali" Kacer bardzo zdenerwuje się na widok opisanej swojej pierwszej nocy z Madzią. - Musisz to usunąć - zacznie się domagać od swojej dziewczyny.

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2175: Łukasz chory na raka! Straszna diagnoza dla męża Kasi

- Chyba śnisz - odburknie mu Madzia i przejdzie do ataku - Chcesz udawać, że nic się między nami nie stało? Wstydzisz się mnie?

Na kłótnię Kacpra i Madzi w 2176 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wejdzie do domu Malwina, ale bardzo szybko zostawi młodych samych ze swoimi emocjami. I tak Madzia nakręci się jeszcze bardziej i zarzuci Kacprowi, że tylko udawał; uczucie do niej w "Ex-ex", żeby wygrać show. - Nieźle to zagrałeś! Oskarowa rola, dałam się nabrać! Spadam stąd - wykrzyczy Madzia i faktycznie wybiegnie z mieszkania.

Jak poradzi sobie Kacper, który zostanie zupełnie sam po namiętnej nocy i awanturze z dziewczyną? Przekonamy się w 2176 odcinku serialu "Barwy szczęścia" 

Czytaj również: Barwy szczęścia, odcinek 2169: Piotr porwany?! Szokujące odkrycie przed zniknięciem Walawskiego

Najnowsze