Barwy szczęścia, odcinek 2177: Bruno za plecami Bożeny znajdzie sobie inną. Pozna ją w internecie!

2019-12-20 10:22 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2177: Bruno za plecami Bożeny znajdzie sobie inną. Pozna ją w internecie!
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2177: Bruno za plecami Bożeny znajdzie sobie inną. Pozna ją w internecie!

W 2177 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bruno (Lesław Żurek) spotka się z seksowną kobietą, która zagrozi jego małżeństwo z Bożeną (Marieta Żukowska). Kim będzie Helena (w tej roli Emilia Ziemnicka)? Nieznajoma, która wkroczy do życia Stańskich to kobieta, którą Bruno pozna przez internet. Nie bez znaczenie będzie fakt, że w tym czasie w "Barwach szczęścia" Bożena nawiąże bliską relację z nowym gościem hotelu - lekarzem chirurgiem Zbigniewem Stawickim (Piotr Borowski)...

"Barwy szczęścia" odcinek 2177 - wtorek, 21.01.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Małżeństwo Bożeny i Bruna w "Barw szczęścia" zawiśnie na włosku? Wszystko wskazuje na to, że Stańskich czeka kryzys, do którego doprowadzi nowy gość ich hotelu, lekarz Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski). Przystojny chirurg będzie oczarowany Bożeną, a w 2166 odcinku "Barw szczęścia" Bruno zacznie podejrzewać, że żona zakochuje się w Stawickim...

Lekarz od początku wyda się mu dość podejrzany. Na długi czas wynajmie pokój u Stańskich i będzie skrywał jakąś tajemnicę. Poza tym zachowanie Stawickiego będzie bardzo niepokojące i dość agresywne! Mimo to z każdym dniem w "Barwach szczęścia" Bożena będzie ulegała urokowi lekarza.

W 2177 odcinku "Barw szczęścia" gość hotelu zaprosi Stańską na randkę, ale ona zdecydowanie odmówi, przypominając, że przecież ma męża!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2175: Łukasz chory na raka! Straszna diagnoza dla męża Kasi

Tymczasem Bruno w 2177 odcinku "Barw szczęścia" utwierdzi się w swoich podejrzeniach, że Stawicki ukrywa się przed kimś w ich hotelu. Okaże się, że ma żonę, z którą się rozstał... Jak podaje "Świat Seriali" w tym czasie w hotelu zjawi się także piękna, seksowna i intrygująca Emilia, nowa znajoma Bruna, którą pozna przez internet za plecami Bożeny.

Kim będzie Emilia w "Barwach szczęścia"? Czy Stański nawiąże sekretny romans, żeby odegrać się na żonie za jej flirt ze Stawickim? Wydaje się, że Bruno nie posunie się do aż takiej podłości. Być może Emilia będzie prywatnym detektywem, która będzie miała prześwietlić lekarza.

Wskazuje na to choćby fragment rozmowy z Brunem. - Prędko się ode mnie nie uwolnisz - powie Stańskiemu w 2177 odcinku "Barw szczęścia" znajoma z internetu.

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Hubert w szpitalu. Przejdzie ciężką operację!

Emilia Ziemnicka w Na Wspólnej jako Edyta Wysocka
Autor: Radek Orzeł/ TVN Emilia Ziemnicka w Na Wspólnej jako Edyta Wysocka
Barwy szczęścia, odc. 2166. Bożena (Marieta Żukowska), Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2166. Bożena (Marieta Żukowska), Zbigniew Stawicki (Piotr Borowski)
Najnowsze