Barwy szczęścia. Hubert w szpitalu. Przejdzie ciężką operację!

2019-12-10 11:52 jkk
Barwy szczęścia. Hubert w szpitalu. Przejdzie ciężką operację!
Autor: Instagram Barwy szczęścia. Hubert w szpitalu. Przejdzie ciężką operację!

Hubert (Marek Molak) w serialu "Barwy szczęścia" przejdzie ciężką operację serca! Na zdjęciach opublikowanych przez Marka Molaka, który gra Huberta widać go w szpitalu, w ciężkim stanie... Czy Hubert będzie miał wypadek, czy jego serce nie wytrzyma nadmiaru stresów? Ekipa na szpitalnym planie serialu "Barwy szczęścia" zdaje się się nieźle bawić, miejmy więc nadzieję, że i Hubert wyjdzie z zapaści "lekką rączką". Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia Pyrki!

Barwy szczęścia. Serce Huberta nie wytrzyma?

W najnowszych odcinkach serialu "Barwy szczęścia" zadrżymy o zdrowie Huberta! Zdradza to na swoim profilu na Instagramie Molak, czyli Hubert z "Barw szczęścia". Co napisał w komentarzu pod zdjęciem?

Fani gwiazdy serialu "Barwy szczęścia" w pierwszej chwili przestraszyli się, że sam aktor jest ciężko chory: - No i blacha do wymiany!

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2163: Kajtek doprowadzi babcię do wylewu! Śmierć w rodzi...

Na szczęście Molak uspokaja już w następnym zdaniu: - Nie no, spokojnie, nic mi nie jest, już niedługo będziecie mogli oglądać w tv efekty naszej pracy w tv. Dbajcie o zdrowie, macie tylko jedno. Jednak nie jest to dobra wiadomość dla fanów Huberta z serialu "Barwy szczęścia", bo oznacza poważną chorobę bohatera!

Czytaj koniecznie: Barwy szczęścia. Jacek Rozenek będzie miał drugi udar! Wszystko zostało zaplanowane przez scenarzystów

Na Facebookowym profilu serialu "Barwy szczęścia" pod tymi samymi zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami powrotu do zdrowia. Jedna świadczy o tym, że Hubert trafi do szpitala z powodu kłopotów z sercem! - Źle podłączone ekg - napisał fan serialu, komentarz ozdabiając "buźką" płaczącą... ze śmiechu. Czyli fanów serialu "Barwy szczęścia" humor nie opuszcza, miejmy nadzieję, że scenarzystów również!

Starania o powrót aresztowanej w USA Klary (Olga Jankowska) do domu, czy obecne z szantażem Kniewskiego (Michał Witkowski) kosztowały i kosztują Pyrkę góry pieniędzy i... stresu! Czyżby serce Huberta w "Barwach szczęścia" miało nie wytrzymać napięcia i strasznych problemów?

Scenarzyści "Barw szczęścia" zaplanowali dla Huberta na ten sezon serialu wiele życiowych prób... Na szczęście, na innym zdjęciu na profilu instagramowym Molaka widać, że ekipa dobrze bawi się na szpitalnym planie. Trzymamy kciuki, aby że lekarze zdołali uratować ciężko chorego chorego Huberta!

Najnowsze