Barwy szczęścia. Klara szpiegiem! Trafi do więzienia w USA! Nigdy nie wróci do Huberta?

2019-09-17 15:36 sz
Barwy szczęścia odc. 2102. Hubert (Marek Molak), Marysia (Antonina Niewiarowska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2102. Hubert (Marek Molak), Marysia (Antonina Niewiarowska)

Czy Hubert (Marek Molak) w serialu "Barwy szczęścia" już nigdy nie zobaczy Klary (Olga Jankowska)? Pyrka w USA zostanie zatrzymana na lotnisku i trafi do aresztu za szpiegostwo! Tak poważne oskarżenia nie zwiastują nic dobrego. W "Barwach szczęścia" bohaterów czeka długa walka o wyzwolenie Klary z obcego kraju. Niestety, sprawą zajmie się FBI i jej szanse na powrót do Huberta będą drastycznie małe... Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" nowe odcinki - od poniedziałku do piątku, o godz. 20.10 w TVP2

W serialu "Barwy szczęścia" Klara trafi do więzienia! W nadchodzących odcinkach Hubert otrzyma szokujące wieści z USA - jego żona zamieszała się w aferę szpiegowską! Jak wiadomo, wkrótce pisarka oznajmi, że chce wrócić wcześniej ze stypendium, ponieważ za bardzo tęskni za rodziną. Niestety, w dniu powrotu zostanie aresztowana na lotnisku i osadzona w areszcie. Dlaczego?

Czytaj też >>> Barwy szczęścia po wakacjach 2019. Hubert pobity! Kto mu to zrobi? - ZDJĘCIE

Barwy szczęścia. Klara (Olga Jankowska), Marysia (Antonina Niewiarowska)
Autor: TVP Artrama Barwy szczęścia. Klara (Olga Jankowska), Marysia (Antonina Niewiarowska)

W "Barwach szczęścia" Hubert zatrudni Paszkowską (Olga Bończyk), która po skontaktowaniu się z konsulatem po drugiej stronie globu, powie mu, że najprawdopodobniej Klara trafi za kraty na wiele lat. Przyczyną będzie jej rzekome szpiegostwo! Jak czytamy w "Świecie Seriali", pisarka z "Barw szczęścia" zwróci na siebie uwagę FBI publikując artykuł w kontrowersyjnym magazynie. Owa gazeta znana jest z antyrządowych poglądów i krytyki władzy Stanów Zjednoczonych. Przewrażliwieni agenci nie dadzą Polce taryfy ulgowej. 

Zobacz też >>> Barwy szczęścia. Klara nie wróci do Huberta. Mariola zajmie jej miejsce?

- Niestety, Klara nie wróci szybko do kraju.
- Co możemy teraz zrobić? - Hubert będzie przerażony!
- Czekać... W takich sprawach dostęp do informacji jest ściśle limitowany przez amerykańskie służby. Nie pozostaje nam nic innego... Ja i kilka osób tu w Polsce - i tam za oceanem - robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby pomóc Klarze - uspokoi go Sylwia. Przekaże Pyrce kontakt do amerykańskiego prawnika:

- Panie mecenasie, to jakiś żart. Moja żona nie jest żadnym szpiegiem. Musiano ją z kimś pomylić!
- Wierzę, że pan wierzy w niewinność żony. A ja się postaram, żeby inni też uwierzyli. Tylko proszę być ze mną szczerym. Muszę wiedzieć wszystko - jak widać nawet on nie uwierzy w niewinność Klary!

Inaczej będzie z córką Pyrków. Całe szczęście Marysi (Antonina Niewiarowska) uda się wrócić do Polski bez większych przeszkód. W akcie desperacji Hubert w serialu "Barwy szczęścia" zorganizuje akcję społeczną "Uwolnić Klarę". Czy przyniesie ona skutek?

Najnowsze