Barwy szczęścia, odcinek 2147: Kniewski pozwie Klarę, Huberta i Mariolę. Zażąda 200 tysięcy!

2019-12-02 19:47 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2147: Kniewski pozwie Klarę, Huberta i Mariolę. Zażąda 200 tysięcy!
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2147: Kniewski pozwie Klarę, Huberta i Mariolę. Zażąda 200 tysięcy!

Kniewski (Michał Witkowski) z serialu "Barwy szczęścia" w 2147 odcinku zrealizuje swoje groźby. Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak) i Mariola (Agnieszka Mrozińska) zostaną pozwani o 200 tysięcy złotych! Bohaterowie serialu "Barwy szczęścia" nie zdążyli jeszcze odbić się od finansowego dna, a chciwy pisarz i tak już zwęszył łatwą forsę. Co zrobią producenci reality show "Ex-Ex? Sprawdź, co dokładnie zrobi Kniewski w 2147 odcinku "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2147 - poniedziałek, 2.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W serialu "Barwy szczęścia" Kniewski wpadł w szał, kiedy okazało się, że jego scenariusz do programu "Ex-Ex" został odrzucony. Razem z Klarą wspólnie pracowali nad formatem całego przedsięwzięcia, jednak telewizji nie spodobała się górnolotna myśl pisarzy. Pyrka w serialu "Barwy szczęścia" przełknęła porażkę, ale Kniewski zupełnie oszalał. W 2147 odcinku pokaże, na co go stać! Koniecznie zobacz zwiastun i czytaj dalej.

ZOBACZ TEŻ >>> Barwy szczęścia, odcinek 2161: Iwona w ciąży z ojczymem! Nie powie Markowi, że urodzi jego dziecko

Barwy szczęścia, odc. 2147. Mariola (Agnieszka Mrozińska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2147. Mariola (Agnieszka Mrozińska)

W 2147 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kniewski zjawi się w ogródku Pyrków i zacznie robić z siebie panisko.
- Że też ty Pyrka nie masz wstydu firmować to swoim nazwiskiem... - Klara odpowie mu, że wciąż może do nich wrócić. - Chyba cię pogięło kobieto. Mam swój honor, wiesz?

Hubert straci cierpliwość. Spyta Kniewskiego, po co właściwie przyszedł. W odpowiedzi pisarz wyjmie zza marynarki niewielką kopertę.
- To jest wezwanie przedsądowe do rekompensaty finansowej za stracony czas i trud przy tym badziewiu. Na razie przedsądowe, pani producent - wręczy papier zszokowanej Mariolce. W serialu "Barwy szczęścia" dziewczyna rzuci okiem na pozew i zzielenieje.
- Ale aż tyle, zwariowałeś?! (...) Dwieście tysięcy?! Przecież to jest jakaś abstrakcja!
- Tak, dwieście tysięcy to dla ciebie abstrakcja? To jak ty chcesz robić program telewizyjny? -  odpowie jej Kniewski w 2147 odcinku. Zacznie wyliczać swoje wszystkie zasługi dla programu. Wszystko wskazuje na to, że Pyrkowie i Mariolka naprawdę muszą mu zapłacić!