Barwy szczęścia, odcinek 2149: Tadeusz aresztowany za pobicie gwałciciela! Rozpacz dzieci po zatrzymaniu byłego księdza

2019-12-03 7:30 jkk
Barwy szczęścia, odcinek 2149: Tadeusz aresztowany za pobicie gwałciciela! Rozpacz Luizy po zatrzymaniu księdza
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2149: Tadeusz aresztowany za pobicie gwałciciela! Rozpacz Luizy po zatrzymaniu księdza

W 2149 odcinku serialu "Barwy szczęścia" wiadomość o poważnych kłopotach z prawem Tadeusza (Jakub Mróz) dotrze do jego przyjaciół. Najgorzej zniesie je Luiza (Julia Zielińska) w dniu swoich urodzin! Niestety, Tadeusz stanął w obronie Renaty (Anna Mrozowska), a pobity gwałciciel Krystian (Tomasz Skrzypniak) wylądował w szpitalu... Jak 2 2149 odcinku "Barw szczęścia" fatalne wieści o skutkach bohaterskiego czynu Tadeusza przyjmą dzieci z parafii?

"Barwy szczęścia" odcinek 2149 - środa, 4.12.2019, o godz. 20.10 w TVP2

W 2149 odcinku serialu "Barwy szczęścia" w bistro pojawią się Sebastian (Kacper Krupski) z Luizą i Mirkiem (Oliwier Kozłowski). Powita ich bardzo smutna Renata.

Kiedy jednak znajdzie się zarezerwowany stolik dla nich 2149 odcinku serialu "Barwy szczęścia", Sebastian zacznie pytać kelnerkę, gdzie jest Tadeusz.

- Pan go zna?- zdziwi się Renata.

- Tak, można nawet powiedzieć, że się przyjaźnimy...

- To pan nic nie wie? - zdziwi się Renata.

I tak w 2149 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sebastian dowie się wszystkiego o próbie gwałtu na Renacie i bohaterskiej postawie byłego księdza. Pozna też prawdę, jaką cenę za to Tadeusz zapłacił!

- Tadeusz do mnie nie zadzwonił - przyzna smutny Sebastian i od razu doda, że znajdzie przyjacielowi dobrego prawnika.

Renata zacznie tłumaczyć- Wszystko działo się bardzo szybko. Na początku myśleliśmy, że ten Krystian (Tomasz Skrzypniak) uciekł, ale potem dostaliśmy informacje, że leży w szpitalu.

- Musimy szybko ogarnąć jakiegoś prawnika!