Barwy szczęścia, odcinek 2137: Wypadek Izy w szpitalu. Przez Bożenę chora Iza zostanie ranna

2019-11-18 10:00 Ag
Barwy szczęścia, odcinek 2137: Wypadek Izy w szpitalu. Przez Bożenę dojdzie do dramatu
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2137: Wypadek Izy w szpitalu. Przez Bożenę dojdzie do dramatu

W 2137 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Iza (Agnieszka Warchulska) będzie tak zrozpaczona zaginięciem Paulinki (Lena Jastrzębska), że postawi uciec ze szpitala, by sprawdzić co się stało z jej córką! Dlaczego? Bo Bożena (Marieta Żukowska) nie raczy nawet odebrać od niej telefonu, by powiedzieć w jakim stanie jest Paulinka, czy podejrzany mężczyzna, który ją znalazł zrobił jej krzywdę. Niestety w 2137 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do wypadku - Iza zostanie poważnie ranna!

"Barwy szczęścia" odcinek 2137 - poniedziałek, 18.11.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Co będzie z Paulinką z "Barw szczęścia"? Czy tajemniczy mężczyzna, który w 2137 odcinku "Barw szczęścia" znajdzie ją w lesie okaże się pedofilem i wykorzysta bezbronną 6-latkę? Czy Paulince stanie się krzywda?

Tuż po tym jak policja, Bożena, Bruno (Michał Rolnicki) i Łukasz (Michał Rolnicki) znajdą dziewczynkę nic nie będzie wskazywało na to, że podejrzany Jacek (Przemysław Furdak) dopuścił się jakiś ohydnych czynów. Mimo to Paulinkę będzie musiał zbadać lekarz i dziecięcy psycholog.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2138: Zeznania Paulinki obciążą pedofila? Wyjawi, co widziała w hotelu Stańskich!

Dla Izy, która w 2137 odcinku "Barw szczęścia" o zaginięciu córki dowie się od Łukasza to będzie prawdziwy koszmar. Z dala od własnego dziecka zostanie dosłownie odcięta od  informacji, bo Bożena nie odbierze od niej telefonów. Uspokoi ją dopiero Łukasz. - Paulinka już jest z Bożeną i Brunem. Już jest po wszystkim...
- Ale nic się jej nie stało? Na pewno wszystko w porządku? - Iza będzie chciała wiedzieć w jakim stanie jest Paulinka.

Sadowski nie da jej jednak żadnej gwarancji, że nic się nie wydarzyło. - Tak, chyba tak...
- Łukasz, co to znaczy chyba?
- Na razie trudno powiedzieć, ale na wszelki wypadek trzeba ją zabrać do lekarza...
- Ale po co lekarza? Przecież widać czy coś jej jest, czy nie? Czy sobie coś zrobiła? Czy ma jakieś skaleczenia?
- Zadzwoń do Bożeny, ona ci o wszystkim powie...
- Nie zostawiaj mnie tak! Łukasz, co tam się stało?
- Znaleźliśmy ją z jakimś facetem na ławce, była ubrana, ale on ją przytulał...
- Czy on coś jej zrobił?
- Nie wiemy...

W 2137 odcinku "Barw szczęścia" Iza będzie tak załamana, że postanowi jak najszybciej wyjść ze szpitala. Wyrwie sobie wenflon od kroplówki i zacznie się szarpać z pielęgniarką. Dla niej jako matki najważniejsze będzie przede wszystkim dobro jej córeczki, świadomość, że jest bezpieczna i nikt nie zrobił jej krzywdy.

- Muszę stąd natychmiast wyjść! Mojemu dziecku coś się stało! Muszę iść do mojego dziecka! Niech mnie pani zostawi! Ja muszę iść do mojego dziecka - krzyknie Iza.

Chwilę później w 2137 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do wypadku. Iza wstanie z łóżka, ale zakręci jej się w głowie i upadnie na podłogę. Straci przytomność...

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2138: Bożena popełni niewybaczalny błąd! Ukryje przed Izą co pedofil zrobił Paulice

Najnowsze