Barwy szczęścia, odcinek 2119: Oliwka i Kacper uciekną z matury! Obleją egzamin i dojdzie do tragedii?

2019-10-22 7:29 sz
Barwy szczęścia odc. 2119. Kacper (Jakub Szlachetka), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2119. Kacper (Jakub Szlachetka), Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)

Kacper (Jakub Szlachetka) i Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) z serialu "Barwy szczęścia" w 2119 odcinku uciekną z matury! Tuż przed rozpoczęciem najważniejszego egzaminu młody Jabłoński wybiegnie za szkoły. Zmartwiona przyjaciółka w 2119 odcinku ruszy za nim! Co takiego się stanie, że Kacper opuści maturę? Czy wrócą na czas? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2119 - wtorek, 22.10.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Oliwka w 2119 odcinku "Barw szczęścia" o mały włos nie spóźni się przez Kacpra na maturę. W dniu egzaminu zauważy, że przyjaciel dziwnie się zachowuje. Na krótki czas przed wejściem na salę egzaminacyjną Jabłoński w 2119 odcinku nagle wybiegnie ze szkoły. Oliwka poczuje, że powinna podążyć za nim.

Zobacz też >>> Barwy szczęścia, odcinek 2119: Agata i Patryk polecą do USA po Klarę! Nie wypuszczą jej z więzienia?

- Kacper, co ty robisz? Zaraz zaczynamy! - krzyknie zaniepokojona dziewczyna. Kacper w serialu "Barwy szczęścia" ma zespół Aspergera, przez co nie przepada za zmianami i dużymi skupiskami ludzi. Oliwka błędnie domyśli się, że chodzi o to drugie. - Przestraszyłeś się tłumu? Przecież widziałam. Chcesz pisać w oddzielnej sali? Majka z cukrzycą pisze indywidualnie, możesz do niej dołączyć.
- Nie chcę.
- To o co chodzi?
- Muszę coś załatwić… Zaraz wracam!

Zbrowska nie odpuści. W 2119 odcinku pójdzie za przyjacielem aż na przystanek autobusowy. Czasu do matury będzie coraz mniej! 
- Nie dotykaj mnie! Zostaw!
- Wracamy do szkoły!
- Nie, bez pióra nie piszę - chłopak w końcu przyzna, o co chodzi. Z perspektywy chłopca będzie to wielka tragedia. 
- Pióra zapomniałeś?! Było powiedzieć, mam dwa - skłamie Oliwka. Da mu jedyne pióro i oboje pójdą w stronę szkoły. W międzyczasie nastolatka w 2119 odcinku pożyczy zapasowy długopis od Kajtka (Jakub Dmochowski). Jednak czy zdążą wrócić na egzamin? Widzowie serialu "Barwy szczęścia" przekonają się już we wtorek, 22.10.2019 roku o standardowej godzinie.

Najnowsze