Barwy szczęścia, odcinek 2098: Patryk straci wszystko! Narkotyki zniszczą mu życie

2019-09-20 13:43 jkk
Barwy szczęścia odc. 2039. Patryk (Konrad Skolimowski), Zenek (Jan Pęczek)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2039. Patryk (Konrad Skolimowski), Zenek (Jan Pęczek)

Zapowiada się na to, że w 2098 odcinku serialu "Barwy szczęścia" życie Patryka (Konrad Skolimowski) zawali się! W końcu wyjdzie na jaw, że razem z Justinem (Jasper Sołtysiewicz) handlowali narkotykami! Przez Patryka Zenek (Jan Pęczek) mógł pójść do więzienia... więc wkrótce szef go zwolni. To jednak nie wszystko. Jak "przedsiębiorczy" Patryk poradzi sobie w tak dramatycznej sytuacji? Zobaczymy już w 2098 odcinku serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2098 - poniedziałek, 23.09.2019 o godz. 20.10 w TVP2

W 2098 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Zenek wreszcie dowie się, że jego kierowca przewoził narkotyki! Będzie wściekły na pracownika, że przez niego obaj mogli trafić do więzienia!

Wprawdzie Patryk w 2098 odcinku serialu "Barwy szczęścia" będzie tłumaczyć się gęsto przed szefem, ale Grzelak będzie bezlitosny i wyrzuci go z "Biba Taxi"!

Czytaj też: w 2097 odcinku "Barw szczęścia" Bednarek wywali z pracy Władka!

W odcinku 2098 serialu "Barwy szczęścia" będziemy świadkami dramatycznej rozmowy między szefem a nieuczciwym pracownikiem.

- To była jednorazowa akcja... Dawno i nieprawda!(…) Więcej takiej głupoty nie zrobię! - będzie tłumaczył i obiecywał Patryk.
- Powiedz mi, Patryk, jedną rzecz. Czy kiedy zabierałem samochód na przegląd, kilka miesięcy temu, to były w nim jakieś narkotyki? Tylko szczerze… - dopyta się Zenek.
- Były...
- Czyli gdyby mnie zatrzymała wtedy policja, to poszedłbym siedzieć? - upewni się Zenek. I od razu wścieknie się: - Pięknie. Nie ma to jak pracownik z polecenia!
- Przepraszam. To się już więcej nie powtórzy, naprawdę!
- Wiem, bo już więcej nie wsiądziesz za kierownicę mojego samochodu! Jesteś zwolniony. Zabierz wszystko, co twoje i nie chcę cię tu więcej widzieć!

Czytaj też: Klara w serialu "Barwy szczęścia" szpiegiem? Trafi do amerykańskiego więzienia!

Od 2098 odcinka "Barw szczęścia" będziemy obserwowali z czego teraz będzie żył Patryk. Czy chłopak wreszcie weźmie odpowiedzialność za swoje czyny, czy wręcz przeciwnie, pogrąży się w szarej strefie? Straci nie tylko pracę, lecz również mieszkanie i Agatę (Natalia Zambrzycka)! A wszystko przez głupie dragi...

Czytaj też: W 2099 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Mariola zostanie gwiazdą porno?