Barwy szczęścia, odcinek 2097: Bednarek zwolni Władka! Sprawa skończy się w sądzie

2019-09-18 16:20 sz
Barwy szczęścia. Darek (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa)
Autor: Artrama Barwy szczęścia. Darek (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa)

W 2097 odcinku Władek (Przemysław Stippa) z serialu "Barwy szczęścia" odkryje wielką aferę! Przez zdemaskowanie nielegalnych działań na uczelni Bednarek (Wojciech Skibiński) wyrzuci go z pracy. Wkrótce obydwaj staną przed sądem. Co takiego odkryje ukochany Darka (Andrzej Niemyt) w "Barwach szczęścia"?

"Barwy szczęścia" odcinek 2097 - piątek, 20.09.2019, o godz. 20.10 w TVP2

Władek w serialu "Barwy szczęścia" po raz kolejny przeżyje scysję z Bednarkiem. Zadufany w sobie tyran z uczelni już niejednokrotnie udowodnił, że wprost uwielbia absolutną władzę, dzięki której z łatwością może mobbingować pracowników. Jego poczucie bezkarności znacznie nasili się w 2097 odcinku. Co takiego odkryje Cieślak?

Przeczytaj też >>> Barwy szczęścia, odcinek 2095: Iwona kochanką Marka! Romans za mieszkanie za darmo?

Darek w 2097 odcinku "Barw szczęścia" zobaczy partnera pochylonego nad papierami. Szybko przekona się, że nie bez powodu.
- Wygląda na to, że wpadłem na trop kolejnej afery na uczelni - pożali się Władek. - Jestem recenzentem pracy magisterskiej, której promotorem jest Bednarek.
- Beznadziejna?
- Właśnie nie, genialna. Te same badania lata temu robił mój kolega z roku, ale jego praca zniknęła z biblioteki uczelnianej - odpowie z przekąsem. - Bednarek jest chamem, ale nie idiotą!

Zobacz >>> Barwy szczęścia, odcinek 2096: Matka Julity chciała ją zabić! Teraz zagrozi dziecku Julity i Józka

W kolejnych odcinkach Władek w "Barwach szczęścia" ujawni całą aferę z plagiatem pracy magisterskiej. Niestety, jego dobre chęci wyjdą mu bokiem - zostanie zwolniony z uczelni! Cieślak pozwie byłego pracodawcę. Za niesprawiedliwe potraktowanie i całokształt czynów Bednarka staną przed sądem pracy!

Barwy szczęścia, odc. 2097. Darek (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2097. Darek (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa)
Barwy szczęścia, odc. 2097. Darek (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2097. Darek (Andrzej Niemyt), Władek (Przemysław Stippa)
Najnowsze