Barwy szczęścia odc. 1978 - opis, streszczenie: Oliwka wpada w oko Justinowi

2019-01-04 13:10

"Barwy szczęścia", odcinek 1978 w TVP2 w piątek 11.12.2018, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1978 streszczenie: Oliwka wpadła w oko Justinowi. Zbrowska jednak nie chce angażować się w kolejny związek.

Barwy szczęścia odc. 1968. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Justin (Jasper Sołtysiewicz)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 1968. Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), Justin (Jasper Sołtysiewicz)

Franek dowiaduje się, że po zwolnieniu Tomka w Fitness Klubie brakuje pracowników. Proponuje dawnemu koledze, by spotkał się z Reginą. Tymczasem do pracy zgłasza się też Celina, współpracownica Bożeny z firmy Bilskiego.

Madzia dostrzega, że Oliwka wpadła w oko Justinowi. Zbrowska jednak nie chce angażować się w kolejny związek. Za to Mia próbuje poderwać przystojnego Kanadyjczyka.

Filip i Zuzia, oskarżeni o uprawianie seksu, zostają dyscyplinarnie wydaleni z obozu. Nikt nie wierzy w ich niewinność poza Kazikiem.