Barwy szczęścia. Były szef Agaty weźmie się za Renatę! Zwiąże się z nią, aby odbić się od dna?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Były szef Agaty weźmie się za Renatę! Zwiąże się z nią, aby odbić się od dna?

Barwy szczęścia. Były szef Agaty weźmie się za Renatę! Zwiąże się z nią, aby odbić się od dna?

2021-07-01 13:21

Romanowski (Maciej Jachowski) wróci do "Barw szczęścia" po wakacjach 2021 i ostro namiesza. Nie wyszło mu z Agatą (Natalia Zambrzycka) i Miką (Ewa Mosakowska), więc weźmie się za Renatę (Anna Mrozowska)! Andrzej w "Barwy szczęścia" wylądował na dnie i to na swoje własne życzenie, bo w końcu przejechał się na oszustwach i intrygach. To jednak niczego go nie nauczy i zacznie romansować z Renatą, by dać popalić wrogom i odbić się od dna. Agata może być pewna, że jeszcze z nią nie skończył.

Wielki powrót Romanowskiego do "Barwy szczęścia". Uwiedzie Renatę, żeby zemścić się na Agacie i odbić od dna?

W "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 na dobre powróci Romanowski, którego dawno nikt nie widział. Nic dziwnego, że po skandalu w Fit-Zdrowie były prezes musiał usunąć się w cień. Był tak pewny siebie, że dobierał się do Agaty i Miki jednocześnie. Kiedy zrozumiał, że Pyrka jest lojalna wobec Patryka (Konrad Skolimowski) zajął się Miką, z którą wszedł w gorący romans i zdradzał żonę. 

Mika ochoczo zajęła się Andrzejem i razem z nim w "Barwy szczęścia" próbowali wrobić Pyrkę w rzekomy romans z szefem. Odnieśli sukces, bo Agata wiele straciła i naraziła się na gniew Patryka. W końcu Romanowski został pogrążony i na jakiś czas zniknął. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3252: Koniec dramatu Beaty i Pawła. Stracili wszystko, ale teraz się zemszczą - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Ogromne zmiany w nowym sezonie. Tych bohaterów zabraknie po wakacjach 2021?

Romanowski z "Barwy szczęścia" powrócił już pod koniec minionego sezonu i próbował zrobić z Agaty głupią. Okazało się, że stał się żebrakiem i musiał prosić o pomoc i pieniądze. Agata nie była skora do dyskusji, za co może zapłacić w przyszłości. Romanowski wraca do "Barw szczęścia" po wakacjach 2021 i jak widać, już ma plan na ponowne intrygi. Weźmie się za Renatę, kelnerkę z "Feel Good" oraz przyjaciółkę Dominiki (Karolina Chapko).

- Maciek się bardzo spieszy, a ja w piżamowym nastroju, po bankiecie, tak trzeba żyć - mówi Anna Mrozowska na nagraniu, które dodała na swój Instagram. 

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub 12-letniej Basi z Dawidem wstrząśnie całą Grabiną! Marysia nie powstrzyma córki

Widocznie Romanowski z "Barwy szczęścia" ma już nowy pomysł na siebie, skoro zaczął się kręcić wokół Renaty. Na pewno nie kierują nim szczere pobudki i chęć nawiązania dobrej relacji. Andrzej będzie chciał odbić się z dna i prawdopodobnie wyżyć się na ludziach, którzy go na to dno sprowadzili. Nie pomyśli, że jest sam sobie winny. To Agata będzie w zagrożeniu, bo to ona nie wyciągnęła do niego ręki, kiedy tak tego potrzebował. Renata za to jest na tyle dobrą osobą, że istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że nabierze się na jego sztuczki. 

Najnowsze