Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Bożena w szpitalu! Atak ma związek z powrotem Zaborskiego?

2023-02-21 9:56

Bożena (Marieta Żukowska) wyląduje w szpitalu! Wkrótce w "Barwach szczęścia" Stańska zostanie ranna, a na jej głowie będzie można dostrzec czerwoną szramę. Prawdopodobnie ma to bezpośredni związek z powracającym do "Barw szczęścia" Rafałem Zaborskim (Wojciech Solarz), który znajdzie sposób, by wyjść z więzienia i zemścić się na Stańskich i Karolinie (Marta Dąbrowska), którzy wspólnie działając, wsadzili go za kraty. Żądny zemsty Zaborski doprowadzi do tragedii Bożeny? Kobieta nieźle oberwie.

Bożena wyląduje w szpitalu! Rana na głowie ma coś wspólnego z powrotem Zaborskiego do "Barw szczęścia"?

Bożena i Bruno (Lesław Żurek) mają się czego bać. To oni, działając z recepcjonistką Karoliną, zapędzili wreszcie Rafała za kraty. Należało mu się, bo to przecież on stał za porwaniem i wyłudzeniem okupu za niewinnego, malutkiego Tadzia (Józio Trojanowski). Mało tego, wysłał Bruna do psychiatryka, zrobił z niego nieobliczalnego złoczyńcę, a Karoliną cały czas manipulował. W końcu zaatakował Bożenę, która starała się bronić i przez pewien czas myślała, że zabiła rywala. On jednak przeżył i tylko się czaił na kolejne zamieszanie. Na szczęście, w poprzednich odcinkach "Barw szczęścia" Karolina przeszła na tę "dobrą stronę" i zauważyła, że Rafał to nieobliczalny bandyta. Pomogła Stańskim i wysłali Zaborskiego do więzienia. To jednak nie koniec tej historii, bo podły Rafał wróci z podwójną siłą.

Rafał dorwie Bożenę w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia"?

Bożena i Bruno niebawem wrócą z wypoczynku na Mazurach, gdzie pojechali odpocząć po dramatycznych sytuacjach w hotelu. Sprawami biznesowymi zajmuje się Justin (Jasper Sołtysiewicz) i nawet nieźle sobie radzi w zastępowaniu Stańskiego. On jednak i tak wróci do hotelu, a niebawem pojawi się tam także Bożena. Niestety wiadomo już, że czeka na nią spore niebezpieczeństwo, a to prawdopodobnie ma bezpośredni związek z wyjściem Rafała z więzienia. 

W jednym z postów na oficjalnym profilu "Barw szczęścia" na Instagramie można zauważyć zdjęcie Karoliny i Bożeny, z tym że ta druga ma widoczną ranę na głowie. Czerwona szrama odznacza się na czole serialowej Stańskiej i widać wyraźnie, że kobiecie przytrafi się coś mocno nieprzyjemnego.

- U nas poniedziałek ciężkawy 🤕 A u Was? - widnieje podpis zdjęcia na Instagramie i wiadomo już, że Stańskich czekają kolejne kłopoty. Możliwe, że Rafał zemści się za wtrącenie go do więzienia, chociaż oczywiście na to zasługiwał. 

Barwy szczęścia. Cezary wreszcie przyzna się Natalii, co go łączy z Sofią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze