Barwy szczęścia

Agata z Barw szczęścia zamieściła poruszający wpis. Natalia Zambrzycka błaga fanów o pomoc!

Agata w "Barwach szczęścia" jest bardzo lubianą bohaterką. Natalia Zambrzycka gra ją od wczesnych lat i wszyscy mogliśmy obserwować jak z dziewczynki wyrosła na piękną kobietę. Dziś Pyrka w "Barwach szczęścia" to niezależna biznes woman, singielka i ostatnia kobieta w rodzinie, która jeszcze nie odleciała za granicę. Zambrzycka zyskała sobie ogromne grono fanów nie tylko "Barw szczęścia", które bacznie obserwuje wszystkie zmiany u ulubionej aktorki. Ostatnio serialowa Agata zadziwiła swoim nowym wyglądem na nagraniu ramówki 2023, a teraz zdecydowała się poprosić fanów o pomoc. Co się stało? Sprawdź, co już wiemy!

Agata z "Barw szczęścia" prosi fanów o pomoc! 

Agata Pyrka wystąpi w nowej czołówce "Barw szczęścia" u boku swojego brata Huberta (Marek Molak). Niestety, z jej związku z Patrykiem (Konrad Skolimowski) nic już nie zostało i zapowiada się na to, że Pyrka w najbliższym czasie z nikim nie zwiąże się na stałe. Również jest brat został singlem, bo jego żona Klara (Olga Jankowska) poleciała do USA robić karierę, a grająca ją aktorka odeszła z serialu. Na szczęście Agata i Hubert będą z nami jeszcze co najmniej przez najbliższy sezon!

Fani "Barw szczęścia" nie mogli się nadziwić, kiedy pojawiły się ZDJĘCIA z planu nowej czołówki. Szczególnie uwagę zwróciła twarz Zambrzyckiej, która zmieniła się prawie nie do poznania! Na jaw wyszło też, że Agata poza grą w serialu znalazła sobie nową pasję i została producentką muzyczną. Ostatnio w związku z tym widać ją wciąż na rónych koncertach plenerowych.

Przy tej okazji Agata z "Barw szczęścia" na swoim Instastory zamieściła niepokojący wpis. - Potrzebny dobry ortopeda, najlepiej specjalista od kolan, wwa. DM jeśli kogoś znasz - poprosiła Zambrzycka. 

Na razie nie wiadomo, kto potrzebuje pomocy lekarskiej. Mamy nadzieję, że nic poważnego nikomu z otoczenia gwiazdy się nie stało, ortopeda się znalazł i osoba potrzebująca pomocy już skacze na koncertach jak "rącza łania"!  

Zobacz też: Barwy szczęścia. Ostateczne zwycięstwo Natalii nad Sofią! Da córce imię swojej rywalki? Wszystko wydało się na Instagramie Marii Dejmek - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Klara wyleciała z nowej czołówki! Mocna reprezentacja Pyrków - WIDEO, ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze