SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia O mnie się nie martw 5 sezon odc. 9 - opis, streszczenie: Iga nie jest pewna dalszych losów swojego związku z Marcinem.

O mnie się nie martw 5 sezon odc. 9 - opis, streszczenie: Iga nie jest pewna dalszych losów swojego związku z Marcinem.

28.10.2016, godz. 02:00
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 6 Iga (Joanna Kulig) Marcin (Stefan Pawłowski)
O mnie się nie martw 5 sezon odcinek 6 Iga (Joanna Kulig) Marcin (Stefan Pawłowski) foto: vod.tvp.pl

"O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 9 w TVP2 w piątek, 28.10.2016, o godz. 20.40. "O mnie się nie martw" 5 sezon odcinek 9 -  streszczenie: Iga nie jest pewna dalszych losów swojego związku z Marcinem. Ewa namawia ją, by wykazała się cierpliwością. Oliwka prowadzi ożywioną internetową korespondencję z Kubą. W końcu umawia się z nim na spotkanie pod szkołą. Niestety kolega się spóźnia. Rozżalona Oliwka dzieli się z matką historią tej znajomości.

Iga nie jest pewna dalszych losów swojego związku z Marcinem. Ewa namawia ją, by wykazała się cierpliwością. Oliwka prowadzi ożywioną internetową korespondencję z Kubą. W końcu umawia się z nim na spotkanie pod szkołą. Niestety kolega się spóźnia. Rozżalona Oliwka dzieli się z matką historią tej znajomości. Iga obawia się, że chłopak może nie być tym, za kogo się podaje. Informuje o wszystkim Marcina i Krzyśka. Tymczasem Krzysiek musi odebrać elektrośmieci od sąsiadów Marty. Nie chce jednak spotkać dawnej ukochanej. Niestety, wydarzenia na klatce schodowej przybierają nieoczekiwany obrót. Łukasz (Jan Wieczorkowski) pomaga Idze w opiece nad dzieckiem Ewy (Katarzyna Maciąg). Matka malucha nie jest zachwycona tym pomysłem. Tymczasem Marcin prowadzi sprawę o pobicie. Matka nie może pogodzić się z tym, że jej syn związał się ze swoją korepetytorką. Gdy wydaje się, że sprawa jest zakończona, wychodzą na jaw kolejne fakty.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: