O mnie się nie martw 13 sezon odc. 7. Karolina (Karolina Bacia)

i

Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 13 sezon odc. 7. Karolina (Karolina Bacia)

O mnie się nie martw 13 sezon, odcinek 7 - opis, streszczenie: Karolina nie rozumie dlaczego Marcin jest tak blisko z Aśką

2020-11-23 21:26

"O mnie się nie martw" 13 sezon, odcinek 7 w TVP2 w poniedziałek, 23.11.2020, o godz. 21.50. "O mnie się nie martw" 13 sezon, odcinek 7 - streszczenie: Paweł wraca ze spaceru z Zosią w towarzystwie policji i Kingi, która oskarża go o oszustwo. Wyjaśnienia prawnika nie budzą wątpliwości funkcjonariuszy, ale kobieta nie przyjmuje do wiadomości, że Radecki nie jest jej internetowym kochankiem. Niebawem w kancelarii zjawia się jej syn. Wówczas wychodzi na jaw, że Kinga ma znacznie więcej problemów z zaakceptowaniem oczywistych faktów.

Wizyta profesora Giżyńskiego staje się powodem kolejnej sprzeczki Karoliny i Marcina. Dziewczyna nie rozumie, dlaczego jej partner tak bardzo angażuje się w sprawy Aśki. Sytuacja wydaje się bez wyjścia, ale Kaszuba musi w tej chwili zająć się przede wszystkim oskarżeniami wobec Pawła. Teresa podsuwa Andrzejowi pomysł, dzięki któremu będzie mógł zabezpieczyć przyszłość Marii. Mężczyzna jest pod wrażeniem.

Najnowsze