O mnie się nie martw 13 sezon odc. 5. Asia (Aleksandra Domańska)

i

Autor: vod.tvp.pl O mnie się nie martw 13 sezon odc. 5. Asia (Aleksandra Domańska)

O mnie się nie martw 13 sezon, odcinek 5 - opis, streszczenie: Chora Asia wyznaje Helence dlaczego jej nie wyszło z Marcinem

2020-11-09 15:34

"O mnie się nie martw" 13 sezon, odcinek 5 w TVP2 w poniedziałek, 9.11.2020, o godz. 21.50. "O mnie się nie martw" 13 sezon, odcinek 5 - streszczenie: Paweł i Tomek zostają wciągnięci w nocną rodzinną awanturę sąsiadów. Rano Paweł staje się pełnomocnikiem ostrej szesnastolatki, co zmusza go do bezpośredniej konfrontacji z zadowolonym z siebie macho. Jednocześnie Paweł usiłuje bezskutecznie uniknąć konfrontacji z Grażyną, którą Sylwia z kolei przekonuje, że wszystko w jej życiu układa się idealnie.

Marta z konieczności słucha odgłosów wesołej nocnej zabawy swoich sąsiadów, co wpędza ją w kolejny psychiczny dołek. Niestety tym razem okazuje się, że nie może tego odreagować na Tomku, bo w jego obronie staje Karolina, co jest dla Marty sporym zaskoczeniem. Ale Karolina też ma ciężki dzień, bo od rana kłóci się z Helenką, która ma dość jasny pogląd na jej przyszłość z Marcinem. Chora Asia zwierza się Helence dlaczego nie wyszło jej z Kaszubą. Zazdrościła, że to w Idze zakochał się Marcin.

Najnowsze