Oglądasz: Strona główna » M jak miłość: Będzie ślub! Paweł OŻENI SIĘ z Joanną
top 10 seriali

M jak miłość: Będzie ślub! Paweł OŻENI SIĘ z Joanną

Nareszcie przyszła i pora na największego lowelasa w rodzinie Zduńskich. Paweł ożeni się z Joanną! Czy ich małżeństwo przetrwa powrót Madzi i natrętne wizyty Jana, przekonamy się oglądając serial „M jak miłość”.

Paweł (Rafał Mroczek, 29 l.) i Joanna (Agnieszka Więdłocha, 25 l.) powiedzą sobie "tak". Jednak ten wyjątkowy dzień, zakłóci wizyta niespodziewanego gościa. Na kilka godzin przed złożeniem przysięgi w Urzędzie Stanu Cywilnego, były narzeczony Joanny, pojawi się w ich mieszkaniu.

Patrz też: M jak miłość: Żałoba u Mostowiaków. Barbara obwinia Ankę o ŚMIERĆ HANKI

Jan (Bartek Świderski 38 l.) wyzna jej miłość po czym oświadczy się jej. Jednak dziewczyna z całą pewnością, powie mu, że zamierza poślubić Pawła. Rozwścieczony lekarz nie podda się tak łatwo. Czy po ceremonii nadal będzie nachodził Joannę?

Przeczytaj koniecznie: Pierwsza miłość: Anna jest w ciąży!

Małżeństwo Pawła i Joanny będzie również zagrożone przez Madzię (Anna Mucha 31 l.), do której Zduński zawsze miał słabość. To właśnie przez nią rozpadło się kilka jego poprzednich związków. Czy i tym razem, gdy dziewczyna wróci do Warszawy, Zduński ulegnie jej urokowi? Jedno jest pewne, zarówno Magda jak i Jan sporo namieszają w życiu Pawła i Joanny.

>>> Chcesz dostawać najnowsze plotki o serialach i streszczenia seriali NA E-MAIL? Zapisz się na NEWSLETTER SUPERSERIALE.PL

Agnieszka Tomczak

  • Autor: Agnieszka Tomczak
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: © MTL Maxfilm
  • Publikacja: 26.10.2011 18:09
  • Aktualizacja: 21.04.2012 13:59
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl