SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale galerie ''M jak miłość''. Seksoholik Lubiński szantażem zaciągnie Mirkę do łóżka

''M jak miłość''. Seksoholik Lubiński szantażem zaciągnie Mirkę do łóżka

20.01.2014, godz. 07:35
M jak miłość 1033 Irek (Maciej Jachowski) Robert (Tomasz Borkowski)
W ''M jak miłość'' zazdrosny Irek (Maciej Jachowski) dał się ponieść emocjom. Razem z Mirką (Andżelika Piechowiak) wybrali się na grilla do Zuńskich. Kinga (Katarztna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) zaprosili wąskie grono znajomych na kameralny obiad. Irek nie jest w nastroju do zabawy. Po drodze spotkał Roberta Lubińskiego (Tomasz Borkowski), którego nienawidzi. Kiedy Lubiński zaczepia Kwiatkowską, Irek nie wytrzymuje. Rzuca się z pięściami na rywala. W 1033 odcinku serialu ''M jak miłość'' bójka Irka i Lubińskiego. foto:

W ''M jak miłość'' zazdrosny Irek (Maciej Jachowski) daje się ponieść emocjom. Razem z Mirką (Andżelika Piechowiak) wybierają się na grilla do Zduńskich (Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek). Kiedy Lubiński zaczepia Kwiatkowską, Irek nie wytrzymuje. Rzuca się z pięściami na rywala. W 1033 odcinku serialu ''M jak miłość'' Robert grozi, że zgłosi to na policję. Dla Irka to może oznaczać spore kłopoty. Mirka błaga Lubińskiego żeby nie donosił na Podleśnego. Lubiński się zgodzi pod jednym warunkiem... Mirka musi spędzić z nim noc.

"M jak miłość" odcinek 1033 - poniedziałek, 20.01.2014, o godz. 20.40 w TVP2

W 1033 odcinku serialu ''M jak miłość'' Irek wybuchnie. Choć zaczęło się niewinnie, zazdrość wzięła górę. Po grillowaniu u Zduńskich, Podleśny rzuca się z pięściami na Roberta Lubińskiego. Dla sąsiada Kingi i Piotrka to kolejna okazja do spisku.

Zobacz: ''M jak miłość''. Lekarze nie dają Karolinie szans. Wiktor twierdzi, że to nie jego dziecko powinno teraz walczyć o życie

Co się dzieje? Zazdrość uderzyła Irkowi do głowy. Takim zachowaniem wpakował się w niezłe kłopoty. Lubiński zagroził, że zgłosi sprawę na policję. Wiadomo, że Robert jest bezlitosny i zrobi wszystko żeby postawić na swoim. Mirka będzie starała się odciążyć Podleśnego z zarzutów.

 

Kiedy Kwiatkowska widzi, że Piotrek nie może przekonać Lubińskiego postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Kobieta odwiedza Roberta by błagać o litość dla ukochanego.
- Posłuchaj, Irek zachował się jak ostatni kretyn! Strasznie cię za niego przepraszam… Ale jeśli zgłosisz sprawę na policję, potraktują go jak recydywistę! - tłumaczy Mirka.
- I słusznie.
- Robert… To wszystko moja wina, to ja wtedy za dużo wypiłam, ja cię sprowokowałam… Nie mścij się na Irku, proszę cię!…
- Ty mnie sprowokowałaś, mówisz?... Może i tak. Ale to była… bardzo miła prowokacja…
- Błagam cię, nie zgłaszaj tej sprawy na policję!
- Dobrze, ale pod jednym warunkiem. Chyba domyślasz się jakim… - szantażuje Robert.

Kiedy Kwiatkowska widzi, że Piotrek nie może przekonać Lubińskiego postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Kobieta odwiedza Roberta by błagać o litość dla ukochanego. 

- Posłuchaj, Irek zachował się jak ostatni kretyn! Strasznie cię za niego przepraszam… Ale jeśli zgłosisz sprawę na policję, potraktują go jak recydywistę! - tłumaczy Mirka.- I słusznie.- Robert… To wszystko moja wina, to ja wtedy za dużo wypiłam, ja cię sprowokowałam… Nie mścij się na Irku, proszę cię!…- Ty mnie sprowokowałaś, mówisz?... Może i tak. Ale to była… bardzo miła prowokacja…- Błagam cię, nie zgłaszaj tej sprawy na policję!- Dobrze, ale pod jednym warunkiem. Chyba domyślasz się jakim… - szantażuje Robert.

 

Przeczytaj: ''M jak miłość'' Agnieszka jest niezdecydowana. Szybko kończy romantyczny wieczór z Wernerem kiedy do drzwi dzwoni Tomek. Jest gotowa na poważny związek?

Lubiński zażądał by dziewczyna spędziła z nim noc! Czy Mirka pójdzie do łóżka z Lubińskim? Czy w ten sposób wykupi jego niewinność? Lubiński lubi takie zagrywki. Jak to się skończy tym razem? Czy Kinga ostrzeże przyjaciółkę przed natrętnym sąsiadem?

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź nas na Facebooku i polub nasz profil!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: