SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Telekamery 2016. Tak gwiazdy bawiły się na bankiecie po gali Telekamery

Telekamery 2016. Tak gwiazdy bawiły się na bankiecie po gali Telekamery

23.02.2016, godz. 10:00
Telekamery 2016, Agnieszka Kaczorowska
Telekamery 2016, Agnieszka Kaczorowska foto:

Wczoraj w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia Telekamer 2016. Gwiazdy licznie przybyły na ceremonię, a po części oficjalnej wręczenia nagród w plebiscycie Telekamer 2016, odbył się huczny bankiet. Jak bawiły się gwiazdy seriali i laureaci konkursu "Tele Tygodnia"? Zobacz zdjęcia, których nie było w telewizji!

Ale to był wieczór! Wczoraj gwiazdy tłumie zebrały się w Teatrze Wielkim w Warszawie, żeby wspólnie świętować na gali wręczenia Telekamer 2016. Największe powody do świętowania mieli oczywiście laureaci konkursu.

Zobacz: TELEKAMERY 2016. Wyniki, zwycięzcy, kto wygrał i dostał nagrody Telekamery? - zapis relacji na żywo

Przypominamy, że w kategorii AKTORKA zwyciężyła Barbara Kurdej-Szatan, a statuetka w kategorii AKTOR przypadła Michałowi Żebrowskiemu. Wasi ulubieńcy z "M jak miłość" i "Na dobre i na złe" mają powody do dumy, tym bardziej, że to już druga z rzędu nagroda od czytelników "Tele Tygodnia", która powędrowała w ich ręce. W kategorii SERIAL trzeci raz z rzędu wygrało "Ranczo", więc aktorzy z produkcji TVP1 także mieli powody do zadowolenia.

Przeczytaj: TELEKAMERY 2016 NOMINACJE. Lista nominowanych do Telekamer 2016 - seriale, aktorki, aktorzy

Uroczysta gala wręczenia Telekamer trwała od godziniy 20 i można ją było oglądać na żywo w telewizji. Po części oficjalnej rozpoczął się bankiet. W naszej galerii zobaczycie, jak bawiły się gwiazdy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: