SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Singielka. Agnieszka odzyska Tomasza?

Singielka. Agnieszka odzyska Tomasza?

12.10.2016, godz. 19:30
Singielka odcinek 153, Tomasz (Mateusz Janicki), Agnieszka (Magdalena Różańska)
Singielka odcinek 153, Tomasz (Mateusz Janicki), Agnieszka (Magdalena Różańska) foto:

Tomasz (Mateusz Janicki) wrócił z wyprawy w Himalaje w towarzystwie Agnieszki (Magdalena Różańska), która zawróciła mu w głowie. Niedługo później w "Singielce" Elka (Paulina Chruściel) przejęła prowadzenie i zaciągnęła Górskiego do łóżka. W 165 odcinku "Singielki" urocza Agnieszka będzie próbowała odzyskać ukochanego. Uda jej się?

"Singielka" odcinek 165 w czwartek 13.10.2016 o godzinie 20.15 w TVN

W "Singielce" Elka i Tomasz w końcu się do siebie zbliżyli. Wspólna noc - choć pod wpływem narkotyków - uświadomiła im, że są sobie pisani. Górski zostawił więc Agnieszkę, która teraz będzie próbowała go odzyskać.

Zobacz: Singielka. Tomasz przeprasza Elkę

W 165 odcinku "Singielki" Agnieszka proponuje Tomaszowi, by jeszcze raz spróbowali odbudować swój związek. Dziewczyna daje Tomaszowi czas do namysłu. Fotograf musi zdecydować, czy chce zapomnieć o Kowalik... Jaką decyzję podejmie?

Musicie pamiętać, że po wspólnej nocy Elka i Tomasz mieli mały konflikt w związku z oskarżeniami Cezarego (Andrzej Deskur) i obraźliwym artykułem w portalu "Co tam?" na temat "Singielki". Możliwe, że Tomasz wybierze Agnieszkę, żeby już nie kompromitować się w oczach przyjaciółki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: